Je ťažká doba, ale… – Separ sa prihovoril ľuďom, posiela im ĎAKUJEM

Separ 4.4. spustil predpredaj nového albumu OG, ktorý, podľa vydaného snippetu, bude patriť medzi (nielen) ozdoby tohto hudobného roka. Člen skupiny DMS vie, čo robí, vie ako robiť kvalitu a vie, ako zaujať širokú verejnosť. Avšak, všetci vieme, aké sú časy. Neprajú nikomu a rozhodne nie hudobným umelcom. Vie to o tom aj samotný Separ.

Albumy, ktoré vydá Separ alebo skupina DMS, kde pôsobí, pravidelne patria medzi najpredávanejšie na trhu a lámu rôzne rekordy. Aktuálne to vyzerá, že OG, aj keď s tým možno rátal málokto, bude taktiež patriť medzi hudobné produkty, ktoré sa zaradia medzi najpredávanejšie na trhu. „Je ťažká doba. Veľa z vás nevie, čo bude ďalej, viacerí ste stratili robotu. Odosielanie albumov je z pôvodných 120 krajín obmedzené na osem, čo odj*balo všetkých, ktorí žijú v zahraničí a za normálnych okolností objednávajú. Ani nehovorím, že CD je dnes už umierajúce médium. Napriek tomu som práve dopodpisoval 7000 kusov.“

„Môj osobný rekord (Pancier) to neprekonalo, ale aj napriek tomu je to v kruhu rapovej scény niečo, ako vlastniť jednorozča alebo mať chalupu na Jupiteri. Rozumej, že na takéto číslo dosiahne počet raperov spočítateľný na jednej ruke. Aj to neviem, či počas korony aspoň toľko. Tým nikoho nezhadzujem, práve naopak, len sa snažím opísať to, ako mocný je to v tejto dobe výsledok,“ úprimne Separ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Takže, extrémne vám ĎAKUJEM za podporu! Tí, čo čakáte na streamovacie služby, dočkáte sa začiatkom mája. Kto čaká na YouTube, ten si ešte počká,“zakončil člen úspešného zoskupenia DMS.

Ako vidieť, Separ si za tie ruky vybudoval skutočne širokú a vernú základňu fanúšikov. Veď štatistiky, ktoré odprezentoval hraničia so zázrakom a sú skutočne úctyhodné. Slovenský raper dokazuje, že kvalitu vedia ľudia oceniť aj v časoch, kedy radšej každé euro otočia dvakrát. A možno v určitom ohľade načrtol cestu pre ostatných.

Foto: Separ, Instagram

Odporúčame