Je Post Malone v poriadku? Fanúšikovia o neho majú strach (VIDEO)

Post Malone

Fanúšikovia majú obavy (Zdroj: heraldsun.com.au)

#Pochudnutý a s veľmi zvláštnym chovaním. Svetoznámy raper a spevák Post Malone je hudobníkom, ktorému sa podarilo za posledné roky vytvoriť naozaj nespočet kultových hitov, ktoré dobýjajú hudobnú scénu. Jeho koncerty už tradične patria k veľmi silným hudobným zážitkom, ale z toho posledného si fanúšikovia odnášali aj pomerne opodstatnené obavy. Je s ním všetko v poriadku?

Post Malone na Novom Zélande

Posty je aktuálne na austrálskom tour spoločne s legendárnou kapelou Red Hot Chilli Peppers. Svoj set zadelil aktuálne aj na hudobnom festivale na Novom Zélande, kde okrem iných notoricky známych hitov zaznela aj jedna z jeho najsilnejších skladieb. Šlo o track „I Fall Apart“, práve pri ktorom sa objavili tie spomínane obavy fanúšikov o Postyho psychické zdravie.

Na zázname z daného koncertu je nielen vidieť, že spevák rapídne schudol (čo ešte samo o sebe nemusí nič zlé znamenať), ale takisto jeho performance vyvolalo nejednu otázku. Post Malone sa počas spevu správal tak, že text samotnej pesničky z neho priam sršal v každom jeho pohybe. V závere dokonca klesol k zemi, kde pesničku dospieval s mikrofónom položeným priamo na pódiu.

Emócie k tomu patria, ale…

Je „samozrejmé“, že hudobníci (pokiaľ chcú na pódiu nechať počas show naozaj všetko) sa emóciám pri danej skladbe naplno odovzdajú. Umelecké cítenie je natoľko subjektívna vec, že v daný moment „tranzu“ môže tento prejav pre okolie pôsobiť zvláštne. Nemusí to však hneď nevyhnutne znamenať, že daná osoba skutočne trpí. Po internete sa aktuálne šíri vyššie uvedené video, ku ktorému sa fanúšikovia vyjadrujú dúfajúc, že ich obľúbený interpret je v poriadku.

Čo sa ale teda môže skrývať za takýmto nesmierne precíteným performance?

Ako na tom Post Malone v skutočnosti je?

Healthiest he’s been in years! Mentally and physically…

Takto sa k týmto nespočetným obavám vyjadril Postyho otec Richard. Úbytok hmotnosti môžeme s pokojným svedomím podľa všetkého pripísať nielen tomu, že spevák je na turné už od septembra, a teda na pódiu necháva nazoaj všetko, ale aj tomu, že na sebe tvrdo maká. Podľa všetkého by teda Post Malone mal byť vo svojej najlepšej fyzickej kondícii za posledné roky a zároveň je na tom v poriadku aj v rámci psychického stavu.

Tak ako sme si mohli domýšľať, potvrdil to aj Postyho blízky zdroj – dané vystúpenie so skladbou „I Fall Apart“ je súčasťou toho, ako túto pesničku Posty ľuďom odovzdáva a aké emócie to v ňom samotnom vyvoláva.

Môžeme teda s čistým svedomím zhodnotiť, že za tým netreba hľadať žiadne drogy, ani iné negatívne vplyvy a nemusíme sa o neho obávať. A to náš teší!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame