James Cole si strieľa z Kontrafaktu. Správajú sa ako Babiš?

James Cole patrí medzi najväčšie rapové ikony na Slovensku a v Českej republike. Nečudo, že neopomenul spor, ktorý momentálne prebieha na našej scéne. Jeho vyjadrenie pobaví, pričom nebudeme klamať, niekoho možno aj nahnevá. Ale tak to už býva.

Návod pre úspešných Slovákov

James Cole v rámci IG stories zverejnil návod, ako sa stať najúspešnejším Slovákom, rozumejte Babišom. Tu sú jednotlivé kroky, ktoré treba dodržať, aby ste sa zaradili k tým najviac úspešným ľuďom z našej krajiny.

Separ vracia úder Rytmusovi: „Vždy keď ťa niečo môže ohroziť, manipuluješ a prekrúcaš.“

  1. Odveď pozornosť od toho, čo sa rieši tak, že zaútočíš ad hominem – na osobu. Nájdi si svojho Kalouska.
  2. Urob zo seba obeť – ja nič, to oni. Prečo mi to robia?
  3. Nikdy neustupuj, aj keby sa preukázalo, že si idiot alebo klameš. Nájdi si pár sloganov a mantier a opakuj ich do nekonečna.
  4. Striedaj hryzavé útoky so servílnou pokorou. Natáčaj sa pokojný, si predsa nevinný.

„Opakuj podľa potreby do nekonečna. Ak vytrváš, zvíťazíš,“ zakončil James Cole. Ak by to náhodou niekomu nebolo jasné, celé to bola satira, ktorá sa dá veľmi ľahko aplikovať na to, čo sa momentálne deje v našom rape.

Cole sa vyjadril, Dame súhlasí

Dame uvádza veci na pravú mieru. Vtipne rýpe do Rytmusa. Ako?

Kto vie čítať medzi riadkami, s určitosťou dokáže rozoznať, na koho strane v tomto celom je James Cole. Podporil ho aj Dame, ktorý na vyššiu spomínanú story napísal: „Real GOAT. Čísla totiž nie sú všetko,“ napísal + dodal k tomu screen toho, že aj Fabia je napredávanejšie auto, ale rozhodne nie je na trhu najkvalitnejšie.

Photo credits: James Cole, IG

Odporúčame