Istá Slovenka sa chce zbaviť svojho psíka: Dôvod vás šokuje, je príliš dokonalý!

Foto: bazos.sk

#Vianoce patria k obdobiu, kedy sa mnoho ľudí rozhodne darovať svojim najbližším živý darček. Najčastejšie ide o psíka, mačku, zajaca či škrečka. Ľudia si ale neuvedomujú, že to nie je darček na týždeň, ale na niekoľko rokov a práve preto sme často svedkami toho, že zvieratká končia po Vianociach vyhodené na ulici.

Ak aj ty uvažuješ o tom, že by si či už sebe alebo niekomu inému zaobstaral psíka, skús pouvažovať nad 1,5 ročnou blue merle fenkou border kólie. Ako totiž píše majiteľka na známom predávajúcom portáli, „dôvod, pre ktorý hľadám psíkovi nového majiteľa, je taký, že si povahovo nesedíme, nakoľko fenka je veľmi milá, jemná, citlivá, miluje svojho pána, túži po hladkaní, maznaní, spolupráci a pod., čo sú v podstate najlepšie vlastnosti, aké pes môže mať, ale nie pre človeka, ktorý obľubuje nezávislejšie a tvrdšie psie povahy (neviem jej dávať toľko pozornosti a lásky, koľko by si zaslúžila)“.

Ak si už teraz myslíš, že sa jedná o psíka snov, k úplnej dokonalosti ti možno poslúži aj nasledujúci fakt. „Fenka je vychovaná, zdravá, má 100% hygienické návyky, je naučená na druhé psy aj mačky, zvyknutá na celoročný pobyt vonku, ale rovnako nemá problém ani s miestom pod stolom či v posteli. Nie je vôbec hyperaktívna, je tichá (neštekavá)“. Takýto psík si zaslúži nový a láskyplný domov, čo povieš?

Foto: bazos.sk
Foto: bazos.sk

 

Foto: bazos.sk
Foto: bazos.sk
Foto: bazos.sk
Odporúčame