Ironkap spojil sily s Damem: Toto je S.M.S., chystá sa nový album!

Foto: Ironkap Instagram

Ironkap je českou raperskou stálicou, pričom, aj keď sa viackrát objavili názory, že sa už jeho kariéra mala blížiť ku koncu, opak je pravdou. Ironkap potvrdzuje, že je vo výbornej hudobnej kondícii, na YouTube je jeho nový track S.M.S so Slovákom Damem, pričom aktuálne pripravuje aj nový sólový album. Poďme sa na to všetko spoločne pozrieť. Verte tomu, že je sa na čo.

Beat, o ktorý sa postaral Mantra, sa vám dostane pod kožu prakticky okamžite. Celej skladbe dodáva štýl, spád a patričnú úroveň. Kombinácia Dameho s Ironkapom je vítaná a znie im to spoločne skutočne dobre. Československé rapové duo v skladbe S.M.S rozhodne nesklamalo, práve naopak. Dozvedáme sa o situácii, ktorá nás všetkých postihla počas minulého roka, pričom obaja sa zhodujú v tom, že by už chceli, aby mohli koncertovať a vystupovať pred ľuďmi.

Odporúčame sa zamerať hlavne na Dameho hru so spojením „na gauči“, je to prinajmenšom zaujímavé. Riadky, ktoré sa môžu zdať prízemné a prvoplánové, ale opak je v tomto prípade pravdou. Odporúčame si skladbu pustiť dvakrát alebo trikrát, aby ste si ju osvojili a nad jednotlivými spojitostami dokonalo zamysleli. V songu S.M.S. je povedaného viac ako sa môže na prvý či druhý pohľad zdať. Ako píšeme vyššie, kolaborácia Ironkapa s Damem je vítaným osviežením úvodu kalendárneho roka 2021.

Mix a master v tomto konkrétnom prípade zaobstaral Ian Kelosky – Sub studios, autorom videa je Martin Blažek. Tento track uzrel svetlo sveta už počas minulého týždňa, pričom sa nejedná o osamotený singel, ale o predzvesť niečoho väčšieho. Ironkap pripravuje a finalizuje nové CD, ktoré bude publikované už čoskoro a nesie názov Neony 2.

Český rapper na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že mu je cťou, že môže spolupracovať na tejto skladbe práve s Damem, ktorý je podľa neho jedným z najvtipnejších a najlepších rapperov v hre. A aby sme vám neostali nič dlžní, skratka S.M.S v tomto prípade neznamená zaužívanú skratku pre krátku textovú správu, ale predstavuje kombináciu slov Slon Miluje Svini. Prečo je to tak? To vám už bližšie prezradí samotný track.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uličný rap, z ktorého mrazí. Michajlov je späť (VIDEO)

Foto: Slon Miluje Svini, YouTube.com, Ironkap feat Dame

 

Odporúčame