Uličný rap, z ktorého mrazí. Michajlov je späť (VIDEO)

Michajlov ponúka singel „Čokli“, ktorý je súčasťou jeho hudobného projektu La Haine. Okrem tohto českého rappera sa na ňom objavuje aj Jaroslav Oláh. Poďte sa na to spolu s nami pozrieť. Takto nejako má vyzerať rap. Tvrdý, striktný, uličný, z ktorého v momentoch mrazí. 

Michajlov je v rap game silný

Michajlov je v CZ rap game veľmi silný, vždy bol. Jeho bary sa vedia zaryť pod kožu, pričom častokrát dokáže prostredníctvom niekoľkých slov vyjadriť naozaj veľké množstvo záležitostí. Skladba „Čokli“ dostáva vizuál, pričom môžeme konštatovať aj fakt, že Michajlovovi to veľmi dobre ladí s Jaroslavom Oláhom.

Na ulici platia jasné pravidlá, ktoré sú neraz poriadne tvrdé. Musíte si stáť za slovom a neuhnúť, keď je to potreba. Michajlov toto všetko vie, dokazuje to aj v novej skladbe, pričom, odporúčame, aby ste si tento song vypočuli viackrát. Je v ňom povedaných niekoľko právd.

Okrem toho, ak sa vám pozdáva song „Čokli“, určite by ste mali brať do úvahy aj album La Haine. My môžeme dodať len toľko, že už teraz sa tešíme na moment, keď budeme písať o ďalšej Michajlovovej skladbe. V každom svojom tracku totiž prinesie niečo, čo stojí za zmienku.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Michajlov

Odporúčame