Irit nechce byť milionár: Radšej chce, aby jeho priatelia boli šťastní a slobodní

Irit

Irit v klipe Millionaire (Zdroj: IG/@irit.off)

#Irit sa na scéne pohybuje už nejaký ten rok. Vydával single, spolupráce a môžem úprimne povedať, že sa dostal na nový level. Využíva svoj hlas v rôznych polohách a vydáva čoraz chytľavejšie veci. Jednou z nich je aj videosingel „Millionaire“, ktorý vydal po debutovom albume Soul nad Zlato a skladby 47,.

,,Táto skladba je o tom, že nepotrebujem mať nekonečno peňazí na účte a žiť v nejakom prehnanom luxuse. Chcem len nech sa všetci máme dobre, nech je na stole dobré jedlo a nech za ním sedia dobrí ľudia. Ženieme sa za tým natoľko, že sme veľakrát schopní odísť od rodín, kamarátov alebo riskovať slobodu len pre lepšie zajtrajšky,“ vysvetľuje Irit význam skladby.

O videoklip, ktorý sa natáčal v jeho hoode v Kežmarku sa postaral Marko Severowsky a ako obvykle podal výnimočný výstup. Hudbu robil chalan z Francúzska – Davyd Loops a o zvuk sa postaral Dobrin.

,,Trochu sme to tam obrátili v ten deň hore nohami, keďže tam sa moc často klipy netočia. Veľa ľuďom sme pekne d*jebali sobotu, ale vo finále, keď dnes vidia výsledok, tak si myslím že môžu byť hrdí. Predsa to tam dostávame pomaličky na rapovú mapu. Chcel by som aj poďakovať chalanom z Ruky Hore za pomoc a výborný prístup. To je všetko čo by som k tomu povedal ✌🏽 nové rakety sú už na ceste,“ uzatvára.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame