Raperská hviezda zakladá OnlyFans: Zarobí milióny?

Iggy Azalea (Zdroj: TW, Billboard)

#Sociálna sieť (ak to tak môžeme nazvať) OnlyFans je stále rozšírenejšia. Aktuálne na nej bude pôsobiť aj interpretka Iggy Azalea, ktorá je veľmi dobre známa aj rapovým fanúšikom.

Iggy Azalea na OnlyFans

Nebudeme si klamať, Iggy Azalea je nielen talentovaná interpretka, ale aj veľmi šarmantná žena. 32-ročná rodáčka z austrálskeho Sydney sa rozhodla, že si založí účet na platforme OnlyFans, ktorá sa síce teší čoraz veľkej obľube na celom svete, ale na druhej strane, má aj veľké množstvo odporcov. Jej podstatou je totiž predaj citlivého obsahu, čo je minimálne po morálnej stránke pomerne kontroverzné.

Iggy odpaľuje projekt „Hotter Than Hell“ (Horúcejšia ako peklo, i keď vieme, že „hot“ sa v angličtine používa skôr vo význame „sexy“).

Ak by si chcel tento obsah, ktorý bude podľa Iggy bezprecedentný a necenzúrovaný, vidieť, budeš si musieť kúpiť mesačné členstvo v hodnote 25 dolárov. Celý projekt by mal vyvrcholiť v decembri tohto kalendárneho roka, pričom Azalea bude popri tvorení contentu na OnlyFans prezentovať aj novú hudbu, ktorú má vo svojom rukáve.

https://www.instagram.com/p/CnXRMryrQvY/

Zatiaľ je priskoro hovoriť, či zarobí milióny, ale očakáva sa, že čiastka, ktorou si prlepší prostredníctvom OnlyFans bude skutočne sedemciferná.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame