Hudobná novinka od bratov Čechov: Robin Zoot – Tututu

Nasledujúce riadky budú patriť hudobnej novinke od bratov Čechov. Zaujímavý track prichádza spoza rieky Moravy a jeho autorom je Robin Zoot. Poďme sa pozrieť na to, čo prináša Tututu. Áno, názov je, povedzme to jednoducho, ťažko čitateľný, ale na druhej strane, je naozaj ľahko osvojiteľný a chytľavý. 

Skladba je ešte veľmi čerstvá, ale videlo ju už viac ako 60 tisíc ľudí, pričom toto číslo potvrdzuje, že prakticky čokoľvek, čo dajú chalani z českého labelu Milion Plus von, žne úspech. Niet sa čo čudovať, M+ si dáva veľký pozor na to, čo publikuje, pričom je tam dôraz na kvalitu. A to je v dobe, ktorá je zameraná na rýchlosť a konzum, viac ako cenné zistenie. Poďme priamo k skladbe Tututu.

Jej autorom je Robin Zoot, o produkciu sa postarali Haarp & Decky, o mix a master D.Kop & Decky. Pre úplnosť dodajme, že produkcia bola v podaní Chilly production a o kameru sa starala dvojica Adam Pavelka, Tomáš Šťastný. Kvalitná hudba, prepracovaný videoklip a výborný Robin Zoot, ktorého hlas je iba skutočne ťažko zameniteľný. Na začiatku odkaz pre ľudí, ktorých Robin nemá príliš v láske, pričom oddeľuje od tých, ktorí sú hviezdami TikToku. 

Celkovo, song má pomerne bojový flow, respektíve akčný, môžete to nazvať ako vám je blízke. Robin Zoot ide do hĺbky, chrlí zo seba bar za barom a ak sa chcete povedzme to „zapnúť“, toto je skladba, ktorá vám to môže pomôcť.  Potom prichádza k zmene tempa, čo je cenným prvkom a celú skladbu to obohacuje. Robin Zoot sa ukazuje vo viacerých rapových polohách.

Foto: Robin Zoot, profil Robin Zoot Instagram

Odporúčame