Septembrový HOROSKOP zamieša kartami: Vyhadzov zo školy, sklamanie v sexe a to nie je všetko!

žena s pizzou

Smútok z fitnes neúspechu niektorí doženú vyjedaním (Zdroj: GettyImages)

#Keď už si si myslel, že po bujarom lete nič prevratné nepríde, tak ver, že hviezdy to zariadili úplne inak. Vďaka nám sa však môžeš pripraviť na to čo ťa čaká a neminie. Pri niektorých znameniach to bude viac ako pestré. Ako vyzerá horoskop na september?

Vodnár (20. január – 18. február)

Stane sa z teba vyznávač duchovna, sily a mágie. Prejaví sa to v tom, že si kúpiš jeden, druhý, tretí a neskôr aj desiaty náramok s kameňmi, ktoré údajne dokážu liečiť. Nakoniec budeš vyzerať ako kameň z Fantaghiró. Nuž, snáď ti to niečo prinesie…

Ryby (19. február – 20. marec)

Hovorí sa, že lásku na prvý pohľad zažije iba málokto. Úplnou náhodou stretneš v obchode s domácimi potrebami osobu, s ktorou si pred viac ako štyrmi rokmi nadviazal hlboké puto, niečo sa však pokazilo. Tak ťa to vykoľají a upadneš do takého smútku, že nasledujúci týždeň nebudeš môcť vyjsť zo svojej izby.

Každý má v živote toho pravého (Zdroj: unsplash.com/Nathan Dumlao)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Školské lavice dlho drať nebudeš. Tak veľmi sa tešíš na nový školský rok, až to omylom prepískneš. Budeš chcieť zapadnúť do partie natoľko, že sa dáš nahovoriť na poriadnu kravinu, ktorá hraničí so zákonom. Skončí to „iba“ vylúčením zo školy.

Býk (21. apríl – 20. máj)

O tvojej kráse niet pochýb. Počúvaš to od útleho detstva, všetci spolužiaci boli do teba a teraz sa to len potvrdí. Nevyhýbaj sa nákupným centrám. Je dosť možné, že ťa osloví modelingový skaut a ponúkne ti kariéru snov.

Modeling ti môže otvoriť dvere do celého sveta (Zdroj: unsplash.com/rayul)

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Čím skôr vyhľadaj lekára! To, že ti rednú vlasy, nie je vtipné. Jedno ráno sa zobudíš s tým, že ti na hlave ostane, obrazne povedané, päť vlasov. Môže byť za tým vážna zdravotná príčina, hormonálna zmena alebo to, že si omylom použil na vlasy prípravok na čistenie vodovodných potrubí.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Nechceš sa počas horúčav pariť v aute? Vymeň ho za skúter!

Rak (22. jún – 22. júl)

Zadaní aj nezadaní, Raky by sa mali mať na pozore. Už v úvode mesiaca spoznáš novú osobu. Vaše vzájomné sympatie prerastú do vášnivých posteľových scén. Žiaľ, po nich vašej krátkej známostí úplne odzvoní.

Lev (23. júl – 22. august)

Máš prehnane vysoké ego a zaujímaš sa len o seba. To sa ti vypomstí po tom, čo naplno preukážeš svoj charakter v kolektíve spolužiakov. Budeš z neho bez milosti vylúčený. Ber to ako ponaučenie a pozri sa do zrkadla.

Panna (23. august – 22. september)

Je viac ako možné, že už aj ty podľahneš trendu kozmetických úprav. Bez ohľadu na pohlavie si necháš napichať pery. Hovorí ti niečo pojem tuctovka?

Buď sám sebou (Zdroj: unsplash.com/Timothy Dykes)

Váhy (23. september – 22. október)

Po prvotnom ochladení a dažďoch prídu aj teplé slnečné septembrové dni. Sú ako stvorené na posledné vyvetranie letných kúskov. Ale kdeže máš hlavu? Pozabudneš sa a vykročíš do sveta s poriadne chlpatými pazuchami. Od toho momentu získaš milú prezývku – chlpáčik.

Škorpión (23. október – 21. november)

Rozhodneš sa zatočiť s nabratými kilogramami, ale naložíš si na seba toľko tréningu, že si preťažíš svaly. Po prvom dni vo fitness centre sa tam neukážeš ďalší mesiac. Smútok zaješ čokoládou, a tak si opäť v tom istom kolotoči.

Strelec (22. november – 21. december)

Kam vietor, tam plášť. Svoje názory meníš každú hodinu a aj preto sa spoliehaš na rady od svojich kamarátov. Najlepšie na tom je, že urobíš vždy presný opak toho, čo ti radili. Ty sa jednoducho nikdy nepoučíš, čo s tebou?

Kozorožec (22. december – 19. január)

Jedlo je jediná vec, ktorá ťa počas nasledujúceho mesiaca nesklameš. Nie nadarmo sa hovorí, že jedlo je láska. U teba až taká veľká, že to otočíš na biznis plán. Gratulujeme! Len tak ďalej!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rebríček 8 najdrahších rumov na svete: Prečo je suma za prvé miesto taká závratná?

Sleduj nás aj na Instagrame!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame