Horoskop na august hovorí jasne: Koho čaká románik s budúcim učiteľom a kto by mal radšej držať jazyk za zubami?

Horoskop na august partia kamarátov

Horoskop na august je poriadne pestrý (Zdroj: Unsplash/helena-lopes)

#Prvá polovica leta je pomaly, ale isto za nami. August si na mnoho znamení pripravil naozaj pestré chvíle. Okrem toho čo ťa čaká ti prezradíme, ako by si mal využiť čas a kam sa vybrať na najlepšiu dovolenku!

Vodnár (20. január – 18. február)

Hviezdy ti naznačujú, že by si mal byť nasledujúci mesiac skôr zdržanlivejší, inak ti hrozia nie práve príjemné zdravotné problémy. To vôbec nevadí, pusti si na Netflixe druhú sériu Too Hot To Handle a relaxuj. Počas augusta by si sa mal vybrať do Hornej Dolnej, čakajú ťa tam naozaj jedinečné zážitky!

Ryby (19. február – 20. marec)

Niektoré veci sa ti v auguste nebudú pozdávať, ale prekonaj svoj odpor. Bozkávanie s cudzou osobou, ktorej smrdí z pusy po rybičkách prekonaj. Vykľuje sa z nej zaujímavý partner, s ktorým prežiješ pekný vzťah a príjemné chvíle, a to nielen tie pri vysvetľovaní starostlivosti o zuby. Nasledujúci mesiac sa vyber do Komárna, čaká ťa tam prehliadka opevnenia aj pekné centrum mesta.

Baran (21. marec – 20. apríl)

V pracovnej oblasti pre teba konečne zavládne príjemný pokoj. Toxická práca, kde ti platia naozaj málo a chcú po tebe tak veľa konečne skončí. Môžeš sa z toho len a len tešiť, máš šancu posunúť sa ďalej. Nikto predsa nechce zostávať dlho na jednom mieste! Ani sa nenazdáš ako a na konci augusta ti príde naozaj netradičná pracovná ponuka – robiť maskota na rôznych podujatiach. Nech to znie akokoľvek zvláštne, choď do toho! Dovtedy sa ale vyber do Detvy. Je to naozaj diera na konci sveta, ale je tam pokoj a v okolí krásna príroda.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Točí sa okolo teba šťastena, a tým nemyslíme iba to, že dvakrát v auguste stúpiš do… Podarí sa ti vyhrať v stieracom žrebe, nakúpiť parádne veci v zľave a ešte si aj užiješ parádnu stanovačku na Duchonke. Takto má vyzerať šťastné leto!

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Dostaneš sa do uzla dopravných problémov. Najskôr bude tvoje auto čeliť náporu kľúčom od neopätovanej lásky, neskôr sa zrazíš s cyklistom. Keď už sa rozhodneš staviť to na MHD, zabudneš si kúpiť lístok a nachytá ťa revízor. Vieš čo, ešteže nás máš a vieš, na čo sa pripraviť. Po takýchto udalostiach sa ani nečudujeme, že tvojím miestom na návštevu bude Modra, najznámejšie vínne mestečko.

Rak (22. jún – 22. júl)

Obrň sa proti nervom, ktoré sa na teba v auguste valia. Aj keď si citlivá povaha, skrátka sa vykašli na všetkých tých alter honičov ega a ukáž im prostredník. Nech sa tak udeje v práci, v súkromí aj v potravinách, teba nikto štvať nebude. Na protest si daj dobrý nanuk či koláč, a potom si choď rovno zabehať. V auguste by si mal ísť na cyklotúru okolo Liptovskej Mary, uvidíš veľa pekného a možno medzi nimi bude aj tvoja letná láska.

Lev (23. júl – 22. august)

Stretávka z vysokej školy v Nitre ani nemôže dopadnúť inak ako perfektnou párty. Raz darmo, Nitra patrí študentom, a to terajším aj tým bývalým. Akurát ten sex s bývalým spolužiakom či spolužiačkou by ste naozaj na zastávke nemuseli mať, sú tam kamery.

Panna (23. august – 22. september)

Hviezdy budú priať láske. Na istom jazere sa zapozeráš do neznámej osoby, z ktorej sa neskôr vykľuje tvoj budúci vyučujúci či vyučujúca. Čo už, leto patrí aj zakázaným láskam. Vyberte sa spolu tam, kde vás nikto nespozná, napríklad na Draždiak v bratislavskej Petržalke!

Váhy (23. september – 22. október)

Váha váhavá by sa mala v auguste veľa vážiť. Nielen kilogramovo, ale najmä osobnostne. Po tom, čo si minulý mesiac zažil nepríjemný šok v podobe stretnutia s hadom, ťa čaká v auguste spálenie celého tela z obrovských horúčav. Natieraj sa poriadne opaľovacím krémom, inak riskuješ nielen zdravotné problémy, ale aj to, že sa budeš sám zvliekať z kože ako už spomínaný had! Aby si tomu zabránil, vyber sa na Oravu!

Škorpión (23. október – 21. november)

Čaká ťa zmena životných pomerov. Bude ti pridelený intrák na vysokej škole. Izbu budeš zdieľať s ďalšími tromi spolubývajúcimi. Aj keď to budú extrémne bojové podmienky, zažiješ najlepšie roky svojho života, to nám môžeš veriť. Pre pracujúcich sa taktiež zmení veľa, a to najmä po finančnej stránke. Nevidíme ale jasne, či to bude pozitívne alebo negatívne. Radšej preto šetri a v auguste nikam nechoď.

Strelec (22. november – 21. december)

Budeš mať silnú vôlu presadiť svoje názory, postoje. Určite sa ti to zíde najmä pri bitke o verejné wc, keďže zvolíš nie úplne šťastnú kombináciu jedál. Daj si však pozor, s tetou na okienku, ktorá rozdáva wc papier sa nehádaj, lebo ti ho nepridelí dostatok, a ty by si mohol zažiť poriadnu hanbu. V auguste sa vyber do Košíc, budeš sa tam cítiť ako v exotike. Námestie je plné podnikov a bočné uličky ti pripomenú večerné mestečko pri mori.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ty si vždy pohŕdal našim Slovenskom a dovolenku tu si si nikdy nevedel predstaviť. Napriek tomu sa necháš ukecať na požičanie karavanu a predĺžený víkend. Wow, toto budú tvoje najlepšie zážitky, to nám ver. Nielen, že sa ku vám v noci bude snažiť dobiť nežiaduci hosť, a tak jemne upravíš interiér karavanu, ešte sa aj popasuješ so situáciami, ktoré si doposiaľ nikdy nemusel riešiť.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame