Hľadáš ideálne boty? Inšpiruj sa Rooftopom!

Aj napriek tomu, že sme ešte len začiatku zimy, prečo si nezaobstarať cool boty už teraz? Vybrali sme pre Vás pár zaujimávých kúskov, ktoré nás zaujali, a určite by si to mal skontrolovať.

Či už sa jedná o novšie alebo staršie kolekcie, osvedčené značky nie sú nikdy sklamaním.

  1. Nike Air Force 1 Mid 07

000001

Nájdeš ich tu!

Tento kúsok asi najklasickejších topánok, ktoré sú jedne z najobľúbenejších medzi kupujúcimi sneakers. Nás zaujali hneď na prvý pohľad. Pekná, decentná a nie až tak častá farebná kombinácia je rozhodne dobrou voľbou.

  1. Adidas Superstar

002003

Nájdeš ich tu!

Ďalšia klasika, tento krát dámska. Zaujímavý vzor na troch pruhoch a v zadnej časti topánky nás zaujal. A čo Vás?

  1. Nike Air Max 90 Winter

004005

Nájdeš ich tu!

Air Max Winter? Prečo nie! Na našu zimu akurát, decentné tmavé farby, za nás jasná voľba, tieto boty tu byť museli.

  1. Nike Huarache

006007

Nájdeš ich tu!

O Huarache na Rooftope núdza nie je. My sme vybrali túto farebnú kombináciu. Celkovo obľúbený model ma široké zastúpenie medzi ľudmi aj na shope, bež skontrolovať aj iné kombinácie, my sme už vybrali.

  1. Nike Air Force 1

009008

Nájdeš ich tu!

Tento model azda predstavovať netreba. Stvorená v roku 1982, Air Force 1 bola prvou basketbalovou topánkou vybavenou technológiou air v jej vnútornej podošve. Vďaka nevídanej kombinácii funkčnosti a štýlu bola Air Force 1 hneď od začiatku predurčená na to, aby sa stala jednou z najlegendárnejších topánok Nike. A v skvelej cene!

  1. Nike Air Max 95 Essential

011010

Nájdeš ich tu!

Ikonický model Nike Air Max 95 opäť dostáva veľký comeback.Tento model v trojkombinácií s novými materiálmi oživuje tenisky do súčastnosti. Podrážku dotvárajú známe Nike technológie v 3 bublinách. Tieto boty si určite zaslúžia extra pozornosť!

  1. Nike Air Max 90 Sneakerboot

013012

Nájdeš ich tu!

V poradi tretie air max 90 s dizajnom z roku 1990. Tenisky sú výrazné odolnejšie vďaka “sneakerboot” liftingu, ktorá je prispôsobená do chladnejšieho a zimného prostredia. Model predstavuje maximálny komfort v pôvodnom farebnom dizajne s použitím kvalitnejších materiálov, ktoré sa každoročne vylepšujú.

Nenašiel si si v našom výbere nič? To vôbec nevadí, na Rooftope si niečo určite nájdeš!

Odporúčame