Twerkujúca She-Hulk? Sleduj ten úlet s Megan Thee Stallion! (VIDEO)

Ak pozeráte nový seriál She-Hulk z dielne Marvel Studios a nemali ste čas vidieť najnovšiu epizódu, tak nečítajte ďalej! Respektíve, môžete, ale ospravedlňujeme sa za prípadné spoilery, ktoré prídu. Najprv sme práve kvôli spoilerom váhali, či vôbec tento článok vytvoriť. Danej téme sa ale venujú aj zámorské médiá, takže spoilery lietajú zo strany na stranu.

Spojenie rapu a Marvelu

Nebudeme zbytočne naťahovať, známym rapperským menom, ktorý sa objavuje v novom seriáli z dielne Marvel Studios, She-Hulk, je americká rapperka Megan Thee Stallion. Najprv sa o nej hovorí v priebehu tretej epizódy, ale to najdôležitejšie prichádza až v potitulkovej scéne.

Tam Megan Thee Stallion a Jennifer Walters, hlavná postava seriálu známa aj ako She-Hulk, twerkujú a v pozadí hrrá Meganina tvorba. Myslíme si, že ak máte radi komiksy a rap, tak je to scéna, ktorá vás istotne chytí za srdce. V neposlednom rade je to veľmi originálne a takýto cross-over vítame.

K tomu, ako scéna vznikala, sa vyjadrila aj režisérka Kat Coiro. To, ako tancujú Tatiana Maslany (herečka, ktorá hrá She-Hulk) a Megan Thee Stallion, sa stalo okamžite hitom internetu. „Keď sme Tatiane povedali, aký je plán, nadchlo ju to, je totiž veľkou fanúšičkou Megan.“

„Bola to scéna, ktorá vznikne prakticky v priebehu dňa. Chceli sme dať Tatiane šancu, aby si mohla s Megan zatancovať. Boli sme prekvapení, ako dokáže twerkovať. Pozerali sme sa na seba a povedali sme si, že to bude maximálne úžasné alebo to Marvel Cinematic Universe úplne rozbije,“ smeje sa Coiro.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Thee Stallion (@theestallion)

A ak by vás zaujímalo, akú hudbu Megan Thee Stallion tvorí, pustite si napríklad tento song, jej novinku „Her“, ktorá vyšla v polovici augusta.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
6ix9ine v potýčke s DJ-om v Dubaji. Je obeťou klamstiev? (VIDEO)

 

Viac čítania pre vás: Ak by vás zaujímalo, čo vznikne, keď spoja svoje sily Kali a Separ, kliknite na tento odkaz

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/She-Hulk, Instagram/Megan Thee Stallion

Odporúčame