HIP HOP ŽIJE 2022: Čo prinesie najväčší slovenský rapový festival?

Nebudeme si klamať, posledný „normálny“ HIP HOP ŽIJE sme mali možnosť zažiť v roku 2019. A to je, áno, poriadne dávno. Pandémia koronavírusu všetko obrátila na ruby. Teraz sa zdá, že situácia nabrala konečne správny smer, a teda do hry sa môžu vrátiť aj hudobné festivaly. 

Na čo sa môžeme tešiť na HIP HOP ŽIJE? 

HHŽ v rámci ombedzení fungoval aj počas pandemických dôb, ale nebolo to úplne ono. Predsa len, podujatie robia podujatím návštevníci. A čím ich je viacej, tým nezabudnuteľnejšia akcia to napokon je.

Najväčší slovenský rapový festival sa vráti do Bratislavy už 1. a 2. júla 2022. Ak si si ešte nekúpil vstupenky, môžeš to zmeniť na tomto odkaze. Čo hovoria samotní tvorcovia? „Deviaty ročník najväčšieho hip hopového podujatia na Slovensku, Hip Hop Žije Festival, sa uskutoční v Bratislave od piatku 1. júla do nedele 3. júla. Tešiť sa môžete na špičku česko-slovenskej scény. Prídite si vychutnať jedinečnú atmosféru tohto hiphopového sviatku.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HIP HOP ŽIJE | HHŽ (@hiphopzije)

Rapová špička na jednom mieste

Ak si zvedavý na to, kto sa na HHŽ 2022 predstaví, tu je malá ochutnávka toho, na akých interpretov sa môžeš tešiť. Vystúpia SEPARGLEBSAMEYRADIKAL CHEF,FRAYER FLEXKINGASTRALKID22LUCA BRASSI10XTIAN MOON, KONTRAFAKTMAJK SPIRIT & DJ GRIMASO, PIL CNERIEŠMOMO ERIK TRESOR a ďaľší. O zábavu sa bude sa starať hypeman Osťo. Bez neho by to už nebolo ani ono.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HIP HOP ŽIJE | HHŽ (@hiphopzije)

Rapoví fanúšikovia, ktorí sa nechystajú do Bratislavy nemusia zúfať. HHŽ sa predstaví aj na Duchonke (15.-16.7.) či v českej Ostrave (27.8) a prvotriedny rap zaznie aj v Bojniciach (20.8) či na Domaši (5.-6.8.), tam toto podujatie bude niesť názov HUDBA ŽIJE. A ozaj, 18.6 bude HŽ aj na Liptove v Tatralandii.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C patrí medzi rapové stálice. Je toto zlomový song jeho kariéry?

Možností zažiť prvotriedne rapové leto máš viacero. Stačí si doslova len vybrať. O všetkom podstatnom sa včas dozvieš na tomto IG profile. A informovať ťa budeme aj my na našom webe.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: HHŽ, IG

Odporúčame