Hip Hop Kemp je tu už o 2 týždne!

Čas beží veľmi rýchlo a aj keď si to mnohí ani nestihli uvedomiť, polovica leta je už za nami. Festivalová sezóna je pochopiteľne už tiež v plnom prúde a na vlastnej koži sme už toto leto mali možnosť zažiť viacero festivalov. Jednoznčne najviac sa však tešíme na každoročne najväčší hip-hopový sviatok v československu – na Hip Hop Kemp.

Ako sme už spomínali v nadpise, do tejto veľkej udalosti nám ostáva už len posledných 14 dní. Na Kempe každoročne vystúpi elita (nielen) československej rapovej scény, no a inak to nebude ani tento rok, ktorý je mimochodom už ročník číslo 16. O tom, kto tento rok bude na Kempe vystupovať sme už informovali v tomto článku.

Organizátori si tento rok pripravili pre návštevníkov ďalšie novinky, ako napríklad že tento ročník bude „bezhotovstný“. Čo to znamená? Návštevníci dostanú pri vstupe do areálu čip s páskou, cez ktorý budú prebiehať všetky transakcie. Všetky potrebné informácie sa dozviete tu. Aj keď mnoho ľudí vnímalo túto novinku skôr negatívne, my rozhodne dávame organizátorom plus.

Okrem iného len pred pár dňami boli do predaja pustené aj jednodňové vstupenky, ktoré si môžeš zakúpiť tu. Krátky a približný prehľad jednotlivých dní prikladáme nižšie.

Sme veľmi šťastní, že sa tento rok uvidíme na Kempe s vami. Všetky potrebné informácie a všetky novinky nájdete samozrejme aj na samotnej fanpage Hip Hop Kempu.

 

HIP HOP KEMP

17.8 – 19.8 2017

FESTIVALPARK

HRADEC KRÁLOVÉ (CZ)

hiphopkemp.cz

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.