HBO GO pokračuje v nádielke nových projektov: Vo februári dostaneme nové časti Eufórie, Supermana aj športovú drámu s Willom Smithom

Na HBO GO si vo februári pozrieme aj športovú drámu King Richard

Na HBO GO si vo februári pozrieme aj športovú drámu King Richard (Zdroj: Warner Bros.)

#Streamovacia služba HBO GO nesklame ani vo februári. Tešíme sa na nové epizódy Eufórie so Zendayou, ďalšie dobrodružstvo obľúbeného Supermana a Lois, piatu sériu seriálu Sneží a športový film King Richard, ktorý bude o mesiac bojovať o oscarové sošky. Na ktorý projekt sa najviac tešíš?


Nový rok, nové série: Na HBO GO sa tento mesiac vracia Harry Potter, Mladý Sheldon aj Eufória


Vraždy vo Fall River – seriál (1. február, všetky časti)

„Mohli ju jednoducho len zabiť, ale oni sa rozhodli ju umučiť.“ V roku 1979, takmer deväťdesiat rokov po oslobodzujúcom rozsudku nad obvinenou vrahyňou Lizzie Borden, sa Fall River v Massachusetts stane dejiskom ďalšej série desivých zločinov. Brutálne zavraždené sú tri mladé ženy a polícia sa domnieva, že satanistický kult vykonáva rituálne ľudské obete.

Vodca sekty menom Carl Drew je chytený a poslaný do väzenia na doživotie bez možnosti podmienečného prepustenia. Dvadsať rokov po uzavretí prípadu je však hlavný vyšetrovateľ Paul Carey natoľko znepokojený nezrovnalosťami vo výpovediach, že sa po odchode do dôchodku opäť pustí do vyšetrovania na vlastnú päsť. Čoskoro objavia dôkazy, ktoré celý príbeh spochybnia.

Pozlátený vek – seriál (1. február, každý utorok jedna časť)

Milovníci Panstva Downton, tento desaťdielny seriál je niečo pre teba! Koniec devätnásteho storočia sa v Amerike niesol v znamení veľkých hospodárskych zmien. Mnohí nechutne zbohatli, iní naopak prišli o všetok majetok. Príbeh sa začína v roku 1882, kedy sa osirelá dcéra južanského generála Marian Brook presťahuje do honosného newyorského domu k svojim staromódnym tetám Agnes van Rhijn a Ady Brook.

V sprievode vzdelanej Afroameričanky Peggy Scott sa nevedomky zapletie do spoločenského stretu medzi jednou z tiet a nehorázne bohatými susedmi, bezohľadným železničným magnátom Georgeom Russellom a jeho ambicióznou manželkou Bertou. Bude sa Marian vo vzrušujúcom svete na prahu modernej doby riadiť zavedenými spoločenskými pravidlami, alebo si prerazí svoju vlastnú cestu?

Superman a Lois II. – seriál (4. február, každý piatok jedna časť)

Ďalších desať častí pohodového seriálu, hodnoteného ako jeden z najlepších súčasných počinov týkajúcich sa hrdinov DC univerza. Muž z ocele Clark Kent, najslávnejší superhrdina na svete, a Lois Lane, najznámejšia komiksová novinárka, čelia doteraz najväčšej výzve: stresu a problémom pracujúcich rodičov v dnešnej spoločnosti!

A to po rokoch konfrontácií so superzloduchmi, monštrami pustošiacimi Metropolis a mimozemskými útočníkmi odhodlanými vyhladiť ľudskú rasu. Ako keby náročná výchova dvoch synov nebola už tak dosť zložitá, musia si robiť starosti aj s tým, či synátori Jonathan a Jordan časom nezdedia po svojom otcovi superschopnosti.

King Richard – film (6. február)

King Richard je životopisná dráma, natočená podľa skutočného príbehu, ktorý inšpiruje celý svet. Príbeh Richarda Williamsa (Will Smith), trénera a otca svetovo preslávených tenistiek Venus a Sereny, ktorý má geniálny plán, ako dostať svoje dcéry z ulíc Comptonu v Kalifornii na svetovú tenisovú scénu.

Hlboko dojemný príbeh ukazuje silu rodiny, vytrvalosť a nezlomnú vieru ako prostriedok k dosiahnutiu nemožného. Našu recenziu si môžeš prečítať tu. Film sme zaradili medzi 30 najlepších filmov, aké sme za rok 2021 videli.

Eufória II. – seriál (7. február, každý pondelok jedna časť)

„Nebude žiadna sranda to sledovať,“ vyhlásila o druhej sérii troma cenami Emmy ovenčeného, teenagermi celého sveta milovaného seriálu jeho hviezda, americká herečka, speváčka a popkultúrny idol Zendaya.

V mestečku East Highland, kde sú životy všetkých neúprosne prepletené, hľadá sedemnásťročná Rue (Zendaya) nádej a čelí tlakom lásky, straty a závislosti. Rue je stredobodom kolobehu pestrých životov stredoškolských študentov, ktorí bojujú so svojimi vnútornými démonmi. Užívanie drog, nie príliš bezpečný sex a zbytočné násilie.

Miliardy VI. – seriál (7. február, každý pondelok nová časť)

Konečne sme sa dočkali šiestej série šikovného, provokatívneho seriálu, v ktorom ide o miliardy. Držitelia Emmy a Zlatého glóbusu Paul Giamatti a Damian Lewis excelujú v dráme o mocenskej politike v newyorskom svete veľkých financií.

Skúsený prokurátor Chuck Rhoades (Giamatti) sa dostane do ostrého stretu s ambicióznym kráľom špekulatívnych investičných fondov Bobbym Axelrodom (Lewis). Obaja využívajú všetku svoju moc, vplyv a taktiku, aby sa navzájom prechytračili.

Sneží V. – seriál (24. február, každý štvrtok nová časť)

Los Angeles v roku 1984. Kriminálna drama odohrávajúca sa na úsvite kokaínovej epidémie, ktorá svojimi dôsledkami radikálne ovplyvnila kultúru tohto mesta, sleduje príbehy niekoľkých postáv, ktorých životy sa pretínajú.

Uvidíme mladého pouličného podnikateľa Franklina Sainta, posadnutého túžbou po moci; Gustava „El Oso“ Zapatu, mexického zápasníka zapleteného v mocenskom boji svojej zločineckej rodiny; agenta CIA s temnou minulosťou Teddyho McDonalda, ktorý sa vrhne do špinavej operácie s cieľom financovať protivládnych povstalcov Contras v Nikarague, ale aj rozvážnu dcéru mexického zločineckého bossa Luciu Villanuevu.

Zdroj: hashtag.sk, HBO
Odporúčame