Gamba so Scandalom posielajú track, ktorý ťa nakopne v ťažkej chvíli

gamba

Raperská dvojica Gamba a Scandal nám posiela ďalší spoločný track, ktorý ťa dozaista dokáže nakopnúť v ťažkej chvíli

Po nedávnom videoklipe „Každé ráno“ nám Gamba spolu so Scandalom posiela dalšiu sapoločnú vec, ktorej názov je „Nikdy to nevzdaj!“. Táto skladba vznikla pod záštitou organizácie Youth for human rights, ktorá šíri osvetu o ľudských právach medzi mladými ľudmi. V skladbe bola vyobrazená dosť často omieľaná šikana medzi mladými ľudmi, či už na školách alebo vonku, všetci to dobre vieme, deje sa to.

„Touto cestou sme chceli podporiť a motivovať mladých ľudí, aby sa to nebáli riešiť, hovoriť o tom, vzdelávať sa a poznať svoje práva. Touto cestou sa aj chcem poďakovať Scandalovi za urgent nahranie, mix master, Daky Production za fér prístup, že vybavil chalanov zo sídliska, ktorých tiež pozdravujem a ďakujem za to, že sa podujali zahrať príbehovú časť.

Točilo sa v Bratislavskom Lamači a Petržalke pri bývalom krízovom centre Budatínska.
Velké ďakujem patrí Martinovi Zacharovi, za rady, myšlienku a pomoc pri realizácii celého tohto diela. Vidíme sa pri ďalšom projekte už čoskoro!“ odkazuje Gamba svojim fanúšikom.

Pevne veríme, že skrz hudbu sa stále dá odovzdávať pozitívny odkaz pre spoločnosť. O podobne silných záležitostiach ťa budeme určite informovať!

Odporúčame