Gabryell so Simou spolu vstúpili do virtuálnej reality

Gabryell a Sima? Člen kapely Nerieš spolu so známou speváčkou spoločne vstúpili do virtuálnej reality. Toto je ich spoločná novinka!

Obľúbená hip-hopová dvojica Nerieš má na svojom konte nespočet spoločných hitov. Samostatne sme chalanov Mateja Straku a Gabryella mohli počuť zatiaľ skôr na featuringoch u iných interpretov. Tentoraz však prišla zmena, pretože Gabryell prichádza s vlastnou skladbou. A ani tentoraz na nej dokonca nie je sám, pretože mu hosťuje známa speváčka Sima.

Predzvesť sólo cesty?

V najnovšom počine ide zo strany Neriešákov o vôbec prvú sólovú záležitosť. Ich spoločný vibe je stále prítomný aj v Gabovej samostatnej novinke s názvom „Dostať z hlavy“. V jej videoklipe sa hlavná pozornosť upriamuje na virtuálnu realitu, v ktorej Gabryell i Sima hrajú za svoje charaktery v zamotanej vzťahovej hre.

⇒ Merch a CDs od Nerieš si vieš aj ty KÚPIŤ TU!

PHOTO BY: @ninaskalikova

„Všetko bolo oukej, pokým som ťa nestretol…“

Ako sme písali vyššie, Gabryellovi na jeho prvej sólo veci hosťuje známa a obľúbená speváčka Sima. Spomínaný vibe skupiny Nerieš spočíva v znateľnom vplyve punkového žánru. Akuálna novinka „Dostať z hlavy“ ten punkový vibe rozhodne má a niet sa čomu čudovať, keďže chalani z Nerieš sú v tom naozaj ako doma. Svojho času dokonca aj nejakú dobu vystupovali za doprovodu punkovej kapely Paranoid, s ktorou majú napríklad aj spoluprácu na albume #OK z roku 2020.

Nerieš boli u Osťa: „Keď tvoríš pod vplyvom alkoholu, si tupý…“

Gabryell a Sima v zamotanom vzťahu?

Keď už sme pri tých albumoch, ten minuloročný 311 v sebe niesol opäť nejeden kvalitný hit. Zatiaľ je iba otázne, či sa nám toho rozhodne Gabryell sólo nachystať i viac, prijali by ste jeho samostatný album? Určite nám dajte vedieť a už sa viac nenechajte rušiť pred jeho aktuálnou novinkou so Simou. Pekné počúvanie!

⇒ Simine EP STORY aj s merchom nájdeš v predaji na TOMTO ODKAZE

COVER PHOTO: @ninaskalikova

Odporúčame