Pustil Frayer Flexking von jednu zo svojich najlepších sloh?

Frayer Flexking je typom interpreta, ktorý v istom zmysle polaziuje fanúšikov. Niektorí naňho totiž nedajú dopustiť, ďalší ho zas ani nemôžu počuť. Aktuálne sa Andreas objavil na spolupráci s názvom „Rrrah“ s českým rapperom Smackom. A je to záležitosť, o ktorej musíme podebatovať.

Frayer Flexking: Jedna z TOP sloh?

Ak počúvate Frayera Flexkinga pravidelne, viete dosvedčiť, že aj keď možno nie je tento chalan šálkou kávy každého rapového priaznivca, posúva sa dopredu. A po vypočutí „Rrrah“ je na mieste sa zamyslieť nad tým, či toto nie je jedna z TOP sloh, aké dal vo svojej doterajšej kariére von. Rovno si to teraz pustite a urobte si názor sami.

Frayer predviedol, ako má moderný rap vyzerať. Má flow, má dobré tempo, pracuje s hlasom a nechýbajú ani zaujímavé referencie. Čo sa týka Smacka, ten je dlhoročnou rapovou stálicou a nesklamal ani v tomto prípade.

Práve naopak, ukázal, že je skúsený interpret a songu vtlačil osobitý vibe. Na záver, shout out pre tvorcu videa, ktorým je Danpingdon, odviedol kvalitnú prácu. Za hudbu si zas pochvalu zaslúži Voodoo808.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ARCHETYP51

Odporúčame