Frayer Flexking bude boxovať! Odvezie jeho súpera sanitka?

Začína byť stále väčším zvykom, že hudobní interpreti presahujú hranice svojho odvetvia a skúšajú šťastie aj inde. Dôkazom toho je aj slovenský rapper Frayer Flexking, ktorého koncom tohto kalendárneho roka uvidíte v ostrej boxerskej akcii. Áno, čítate správne, Frayer Flexking sa bude biť. A nielen on.

O tom, čo nás čaká 27.decembra sme vás už informovali, vo fighterských zápasoch uvidíme mená ako Rytmus, Čis T či Moloch. Do akcie ide aj Frayer Flexking, mladý slovenský rapper, ktorý sa vyznačuje svojim osobitým štýlom, pričom aktuálne sa k tomu, čo ho čaká, vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Rozhodol sa, že svojich priaznivcov správnym spôsobom navnadí, tak ako to len on vie.

„Hey Bla! Všetci ľudia, ktorí čekujete mňa a môj Instagram, dlho som si hovoril, že mám pocit, že do môjho života príde nová výzva,“ začal Frayer Flexking svoj prehovor na sociálnej sieti. „Do toho som ešte z mojej sprostej hlavy zhodil asi najlegendárnejší účes, aký kedy bol v rapovej hre. A do toho som dostal ponuku na boxerský zápas od Fight Night Challenge. A neváhal som hlavne kvôli tomu, že ako som v base cvičil každý deň, tréning väzňa, nevedel som sa odvtedy prinútiť zas športovať more.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

„A toto mi pomôže prekonať samého seba a milujem, keď môžem prekračovať levels a dostať zo seba ďalšie rakety jak pizza. Uvidíte, čo ste ešte nevideli ladies and gentlemen. Meno súpera, ktorého po zápase odvezú do zberných surovín oznámim neskôr. Na ulici sme sa bili, teraz je na čase pustiť vagabunda do ringu,“ zakončil Frayer Flexking svoj príhovor, pričom reakcie fans na seba nenechali dlho čakať a pod postom sa začala tvoriť zaujímavá diskusia. Podľa niektorých ľudí je to pre FF výborný krok, iní mu príliš veľké šance nedávajú. Ale ak by ste si mysleli, že nemá fan base, boli by ste na omyle. Podporných komentárov je rozhodne viac ako tých negatívnych. A to je pozitívne zistenie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Calin analyzuje track „Hannah Montana“: Chápete ho správne?

V akom svetle sa Frayer v ringu ukáže, uvidíme až 27. decembra na turnaji, ktorý nebude mať núdzu o divákov. Okrem vyššie spomenutých rapperských mien sa do akcie zapoja aj Attila Végh, Laky Royal, Denis Farkaš či napríklad Gábor Boráros. S organizáciou tejto akcie sú v poriadku aj promotéri OKTAGON MMA, ktorí chystajú na 30.december hviezdami nabitý turnaj OKTAGON 30. To je prospešné, pretože zlá krv nikdy ničomu neprospieva. A proti komu by mohol Frayer Flexking na konci budúceho mesiaca v ringu nastúpiť?

Na to si ešte budeme musieť chvíľu počkať, pretože nejaké špekulácie sa už objavujú, pričom veľa sa dá odvodiť z toho, akú postavu Frayer má, pričom nedá sa očakávať, že by išiel proti súperovi, ktorý by mal omnoho iné fyzické proporcie ako on. Ktovie, možno sa ukáže, že mladý rapper má v sebe boxerský potenciál. Ako sám spomína, s prípravou problém mať nebude, pretože keď bol vo väzení, tak naplno zistil, čo je disciplína a tvrdá fyzická príprava. A už teraz si môžeme byť istí tým, že tento chalan, ktorý je pre niekoho veľkým tŕňom v oku, urobí poriadnu šou.

Photo credits: Frayer Flexking, Instagram 

Odporúčame