FRANCHISE: Travis Scott spojil sily s M.I.A. a Young Thugom. Ako to dopadlo?

Stále je to silný nepomer a zrejme to tak aj dlhšie bude, ale zahraničný rap sa snažíme na našom portále taktiež tlačiť do popredia. O tom bude aj tento text, zameriame sa na spoluprácu Travisa Scotta s M.I.A. a Young Thugom. Dámy a páni, toto je FRANCHISE, skladba, ktorá, ak vás nezaujme ako celok, vás určite zaujme aspoň jednou svojou časťou. 

Skladba vyšla na platforme YouTube 25.septembra, dnes je úvod októbra a videlo ju viac ako 17 miliónov ľudí. To je famózne číslo, aj keď sa bavíme o medzinárodnom rape. Samozrejme, nie sú to štatistiky na úrovni Tekashiho, ale je to cifra, o ktorej sa hovorí.

A niet sa ver čo čudovať. Spojenie v zložení Travis Scott – Young Thug – M.I.A. prakticky inak ako úspechom skončiť ani nemohlo. Franchise je track, ktorý je kvalitný po všetkých stránkach a zrejme zaujme aj tých, ktorí tento štýl tak úplne nemusia a nepočúvajú ho.

To však necháme na vašom posúdení. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že sto ľudí – sto chutí. A veríme, že nikto nebude pochybovať o tom, že Travis Scott a vlastne už aj Young Thug patria v dlhodobom horizonte medzi to najlepšie, čo svetová rap game aktuálne ponúka.

Foto: Franchise, videoklip na platforme YouTube

Odporúčame