Fobia Kid vydáva klip a spúšťa predpredaj albumu Strašidelný Dom

Strašidelný Dom Fobia Kid

Strašidelný Dom Fobia Kid

Fobia Kid je späť. Ešte v apríli sme ťa informovali o tom, že jazdec Dogma Family pripravuje nový album. Článok o albume Strašidelný Dom nájdeš na tomto odkaze. „Sralo ma všetko a všetci. Keďže môj život poslednú dobu pripomínal Béčkový horor, nemal som chuť ho zdieľať so svetom,“ napísal na svoju instagramovú story ešte začiatkom marca. „Ale nahral som o tom album,“ napísal v nasledujúcej storke.

Ten čas je tu, album je hotový a rovnako tak je spustený jeho predpredaj. Vieme, že na albume Strašidelný Dom sa objaví 13 skladieb a ako sa zdá, všetky budú v „hororovom“ duchu. Názvy skladieb ako Dr Jekyll vs Mr Hyde, Čarodejnica, K Čomu Sa Modlíš, alebo Oravský Hrad hovoria samé za seba. Okrem spustenia predpredaja dropol Fobia Kid aj prvý videoklip, a to k už spomínanje skladbe Dr Jekyll vs Mr Hyde.

„Podivný případ Dr. Jekylla a pana Hyda je novela skotského spisovatele Roberta Louise Stevensona z roku 1886. Jde o hororový příběh. Příběh se stal mnohokrát námětem pro další, především filmová zpracování. V muzikálovém uvedení je známý Jekyll & Hyde“

O videoklip sa postaral tím ľudí, ktorých nájdeš v popise videa. Album si môžeš objednať na tomto linku. Pozor. Ak si ho stihneš objednať medzi prvými troma stovkami fanúšikov, okrem podpísaného albumu dostaneš aj miniatúru strašidelného domu. Cover a tracklist nájdeš pod posledným príspevkom Fobia Kida na Instagrame, ktorý nájdeš tu.

Pre viac článkov o tvojom obľúbenom interpretovi klikaj na tento odkaz.

Credits: Fobia KId IG

 

Odporúčame