FOBIA KID predstavil novinku. Je to niečo iné ako doteraz.

V rámci série Kultúrny šok predstavil raper Fobia Kid ďalší song zo svojho debutového sňolového albumu Garáž Letný večer. Ak jeho hudbu pravidelne počúvate určite pocítite nejaký ten odklon od doterajšej tvorby. Zmenil sa nielen  hlavný motív, ktorý sa tiahne celým songom, ale aj zvuk.  Pohodičkový a uvoľnený song, ktorí mnohí jeho fanúšikovia označili za jeden z jeho najlepších.

Fobia Kid, ktorý len nedávno odišiel zo zoskúpenia Comebackgang, si servítku pred ústa nikdy nedával.  Sám v rozhovore priznal, že repuje predovšetkým o tom, čo ho riadne štve, že veľakrát pi*uje ako chorá vrana, pričom sa rád chváli a všetko to mixuje so svojimi vlastnými zážitkami. A čo hovorí na svoj vlastný album? Vraj je to jednoducho riadna frajerina.

Veľakrát sa nie príliš lichotivo vyjadroval na rôzne témy, pričom  kritizoval slovenskú hudobnú scénu a prostredníctvom svojich songov posielal trpké odkazy známym slovenským raperom, ale i feministkám a influencerom.  Songy, ktoré by si pred mamou radšej vypínal, ako napríklad Pussy Killer, sú plné vulgarizmov, naražiek na sex, drogy a alkohol, preto nás jeho novinka trošku príjemne šokovala, o čom svedčí množstvo pozitívnych komentárov pod videom ale aj tisíce zhliadnutí a lajkov, ktoré song ťahajú v Trendoch smerom hore.

https://www.instagram.com/p/B0wiiqfBN_Z/

“ Je letný večer, obúvam si vansky,

západ slnka, ORANŽOVÉ mraky

a všetci moji psi sú vonku ŠŤASTNÍ,

život asi nebude až taký strašný.“ 

 

Song vyšiel von aj so super videoklipom, ktorého zábery a prestrihy navodzujú atmosféru letného večera z neskorých deväťdesiatych rokov. Za tento premakaný vizuál môže Daniel Gavenda a za hudobú produkciu Czech Strings.

https://www.instagram.com/p/B0duEu8i_6T/

Hoci si Fobia Kid určite uvedomil, že songom Letný večer trafil do čierneho, ako vždy nerobí okolo toho veľké halo. Týždeň pred uverejnením sa na svojom instagramovom profile zmienil, že je troška nervózny z toho, čo ho čaká v blízkej budúcnosti a len tak mimochodom spomenul, že o týždeň zverejní hit. V ďalších príspevkoch len skromne poďakoval za „support“.

Mohlo by ťa zaujímať:  Ben Cristovao a Calin oživili legendárny hit "Prší, prší" (VIDEO)

https://www.instagram.com/p/ByAHKGkirwG/

A čo bude ďalej ? Mladý raper z Námestova avizoval, že so sériou Kultúrny šok bude pokračovať, preto sa rozhodne máme na čo tešiť.  Letný večer nás na ďalšie vecičky Fobia Kida poriadne navnadil a my len dúfame, že bude pokračovať v nastolenom štýle.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.