Ben Cristovao a Calin oživili legendárny hit „Prší, prší“ (VIDEO)

ben cristovao

„Damn Bene! Ty se posouváš každým klipem, každým songem výš a výš!“ Takto Benov najnovší vizuál okomentovala fanúšička na YouTube pod jeho novým klipom. My s ňou samozrejme musíme iba súhlasiť, pretože Ben Cristovao naozaj nie je človek, ktorý by dokázal pri otázke kvality prižmúriť oči. Aj to je dôvodom, prečo je jeho nový videoklip opäť na svetovej úrovni.

Avšak skladba, ktorej sa tento vizuál týka, nie je zrovna bangrom v pravom zmysle slova. Nálada songu „Prší, prší“ je skôr melancholická, pričom chrbát Benovi v tejto skladbe kryje čoraz známejší Calin. Ten zbúral rebríčky počúvanosti svojím tohtoročným albumom Popstar a jeho spojenie s Benom na jeho projekte bolo iba vítaným. Benny Cristo totiž tento rok takisto vydal svoj očakávaný projekt Protenkontrast, ktorý je rovnako na špičke toho, čo sa u našich susedov počas roka 2022 na hudobnej scéne urodilo.

Ben Cristovao a Calin prinášajú spoločný videoklip

Vizuál skladby „Prší, prší“ si na starosti z režisérskej stoličky vzal Tomáš Kasal. Všetky emócie, ktoré sme z tohto tracku mali zo streamovacích služieb, sa teraz podarilo niekoľkonásobne zosilniť. Teda, aspoň tak to vnímame naším subjektívnym názorom.

Ben má skutočne veľmi dobrý nos na výborné featy a album Protenkontrast je toho dôkazom. Nielen skladba s Calinom, ale takisto aj spolupráce s Rytmusom, Majkom Spiritom a ďalšími veľkými menami sa na jeho nedávnom projekte ukázali ako skutočne vydarené!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ben Cristovao (@bennycristo)

Odporúčame