LucaBrassi10x a Separ idú „HoreDole“: Toto vám rozmontuje mozgy

LucaBrassi10x a Separ v novom songu. (Zdroj: YouTube/DMS Records)

#Dvojica LucaBrassi10x a Separ v novom songu „HoreDole“ sľubovala zaujímavú kombináciu a rapovú kvalitu. Hneď po prvom vypočutí môžeme konštatovať, že chalani nezaostali za očakavániami. Poďme sa preto spoločne pozrieť na skladbu, o ktorej sa počas uplynulých dní v SK rape hovorí naozaj výrazne.

LucaBrassi10x vydal nový projekt

LucaBrassi10x vydal nový album, ktorý nesie názov Ghetto Maradona a potvrdzuje na ňom, že sa definitívne posunul na vyššiu úroveň vo svojej tvorbe. Luca je chalan, ktorý sleduje trendy, pracuje na sebe a chce sa zlepšovať. Z toho, čo sme doposiaľ počuli, môžeme konštatovať, že sa mu to naozaj darí.

Jedným zo songov, ktoré sa na novom albume objavujú, je spolupráca „HoreDole“, kde Brassiho dopĺňa Separ.  Napísali sme to už neraz a napíšeme to zas. Kdekoľvek sa tento člen skupiny DMS objaví, posúva to ešte ďalej. Iné to nie je ani v tomto prípade, pričom obom chalanom to spoločne ladí. A nie, to, že to raperom na feate ladí do jedného celku, nie je tak isté, ako by sa mohlo zdať.

Produkčne sa o song postaral Tristan. Týmto smerom ho chceme pozdraviť a pochváliť, jeho hudba je naozaj prepracovaná, pričom, ak ste od neho počuli viacero skladieb, môžete potvrdiť, že je skutočne rozoznateľný.

Nechýba videoklip, kde pekne vidieť, aký vzťah Separ a Luca majú, pričom niečo nám hovorí, že gestikuláciu „HoreDole“ uvidíme počas budúceho roka na koncertoch a festivaloch pomerne často. Keď sme pri vizuáli, shoutout si zaslúži Danpingdon. Zas a znova odviedol výborný job a potvrdil, že v tom, čo robí, patrí v našich končinách k špičke.

A čo samotný song? Rôzne rapové štýly, úderné bars a zaujímavé prepojenie staršej a novšej slovenskej rapovej školy. Ak ešte niekto z vás pochyboval o tom, že LucaBrassi10x je kvalitný a relevantný, už pravdepodobne nemusíte. Separ ponúka super flow a rapovú Ligu majstrov, Luca ide tvrdo a striktne, ale zároveň, ako naznačujeme vyššie, nezabúda na lyriku a prácu s hlasom. Výsledkom je track, ktorý nás baví a zrejme ešte nejaký čas baviť bude.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
P.A.T. a Kali majú v práci otravného šéfa. Vysmejú sa mu úspechom (NOVINKA)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame