Štýlový doplnok, s ktorým posunieš cvičenie na novú úroveň: Vybrali sme pre teba tie najlepšie fit náramky

Žena s fit náramkom

Z týchto fit náramkov si vyberie naozaj každý (Zdroj: freepik.com)

#Každý očakávame od fit náramku niečo iné. Ide o štýlovú imidžovku, ktorá však toho okrem ukazovania času či krokomeru zvládne oveľa viac. Cenovo sa pohybujú v rozmedzí od 30 do 50 eur, nájdu sa ale aj drahšie hračky. My sme pre teba vybrali tie najobľúbenejšie a najpredávanejšie fit náramky za posledné mesiace, z ktorých si jeden nepochybne vyberieš.


Samsung predstavuje novú generáciu Galaxy Buds Pro: Oplatí sa investovať do týchto bezdrôtových slúchadiel?


Xiaomi Mi Band 5

Najnovší model Xiaomi Mi Band 5 zaujme čistým dizajnom a rôznym farebným prevedením. Vďaka AMOLED displeju si dokážeš nastaviť jas podľa seba a poteší aj vodeodolnosť. Okrem rôznych športových režimov ti sníma aj kvalitu spánku a počet REM fáz. Za dve hodiny ho vieš nabiť naplno a vydrží ti dva týždne.

(Zdroj: heureka.sk)

Honor Band 5

Aj keď má Honor Band 5 oproti Xiaomi menší displej, treba poznamenať, že dokáže zobraziť podstatne viac farieb. Opäť máš na výber z množstva farbených náramkov a poteší aj technológia TruSleep. Tá ti počas spánku analyzuje tep či dýchanie a nielenže dokáže vďaka tomu rozpoznať možný problém v spánkovej činnosti, navrhne ti dokonca aj riešenie na jeho odstránenie.

(Zdroj: heureka.sk)

Samsung Galaxy Fit 2

Najobľúbenejším model od Samsungu, konkrétne Galaxy Fit 2, sa až nápadne podobá dizajnu Xiaomi, vydrží však na jedno nabitie o týždeň dlhšie. Samozrejmosťou je rozpoznanie pohybovej aktivity, spaľovanie kalórii a činnosť srdca. Nechýba vodeodolnosť do 50 metrov a poteší možnosť počúvania hudby či dokonca výber z desiatok rôznych ciferníkov.

(Zdroj: heureka.sk)

Veľtrh CES 2021 ukázal smerovanie technológii: Priprav sa na inteligentnú domácnosť aj zrolovateľné smartfóny


Huawei Band 4 Pro

Za model Huawei Band 4 Pro síce zaplatíš o niečo viac, pochváliť sa však môže napríklad aj GPS s presným zameraním, vďaka ktorému vieš ovládať aj svoj telefón. Umelá inteligencia Firstbeat dáva pozor na to, ako cvičíš a po každom tréningu ti pripraví prehľad s odporúčaniami, čo máš zlepšiť. Nechýba ani detekcia spánku či sledovanie tepu počas celého dňa.

(Zdroj: heureka.sk)

Smartomat Roundband 2

Neznámy nováčik na trhu Smartomat Roundband 2 zaujme najmä okrúhlim ciferníkom, ktorý je pre fit náramok skutočne atypický. Za 50 eur dostaneš okrem osobného trénera aj odolnosť voči vode a prachu, upozornenia na správy či dobrú kompatibilitu aj s iOS. Niektorí sa však na veľký ciferník sťažujú, preto dobre zváž, či je tento model pre teba.

(Zdroj: heureka.sk)

Smartomat Silentband 2

Pri značke Smartomat ešte chvíľu ostaneme. Ich model Silentband 2 vie prekvapiť extravagantným dizajnom, ktorý sa okrem športovania hodí aj do spoločnosti. Oproti ostatným je o pár gramov ťažší a ponúka to, čo väčšina zariadení, vrátane diaľkovej spúšte fotoaparátu či rozsvietenie displeja potrasením. Batéria však vydrží len týždeň na jedno nabitie, takže ostatné fit náramky sú trošku vo výhode.

(Zdroj: heureka.sk)

Niceboy X-fit Plus

Bola by škoda vynechať Niceboy. Model X-fit Plus vydrží nabitý síce len sedem dní, dokáže ti však monitorovať spánok, merať krvný tlak, srdcový tep či okysličenie krvi. Prehľad o svojej aktivite máš v mobilnej aplikácii, ktorá je dostupné ako na Android, tak aj na iOS. Vďaka nízkej cene (necelých 20 eur) ide o jedného z najlacnejších hráčov na našom trhu.

(Zdroj: heureka.sk)

Technológia, ktorá bude vládnuť v budúcnosti? LG prichádza s prvým mobilom, ktorého display mení veľkosť


Polar A370

Posledný náramok je už pre náročných užívateľov. Polar A370 stojí u nás okolo 100 eur, dá sa však považovať za osobného doktora, ktorého máš vždy pri sebe. Mnohí si chvália jeho presné merania tepu či krokov. Vďaka 3D akcelerometru dokáže merať prejdenú vzdialenosť a rýchlosť aj bez GPS, čo značne šetrí batériu. Namerané hodnoty krokov či tepu však vyhotovuje automatiky a okamžite zdieľa s aplikáciou, ktorú máš v mobile neustále na dosah.

(Zdroj: heureka.sk)

Zaujímaš sa o fit náramky? Vybral si si z našich odporúčaní? Ktorý to bol a prečo si sa preňho rozhodol? Napíš nám svoj názor do komentárov.

Zdroj: hashtag.sk, heureka.sk, samsung.com, mi.com
Odporúčame