Filip Fečko alias Alfa predstavuje svoj prvý oficiálny singel a videoklip!

Talentovaný mladý raper, ktorý si hovorí Alfa, púšťa von svoj prvý dlho očakávaný singel. Na tracku sa podieľalo viacero mladých a talentovaných ľudí.

„Pochádzam tak na polovicu zo Západného, a na polovicu z Východného Slovenska. Rapu sa venujem už dlhšie, no oficiálne mi prvý track vychádza až teraz.“ – vyjadril sa mladý raper.

000

Track nesie názov Nebudeme. Vznikal už dávnejšie, no odkaz, ktorý v tomto počine je, je jasný. Alfa nechce počúvať ľudí, ktorí stále hovoria, ako sa niečo nedá, prikazujú čo robiť a čo nie, pretože všetko má každý vo svojich rukách. Filip išiel do tohto počinu s pokorou, ale verí, že track bude mať dobrú odozvu. Motivácia do ďalšej tvorby je z Filipovej strany veľká a my tiež veríme, že o tomto raperovi ešte budeme počuť. Už z prvého tracku badať skvelú myšlienku a slovnú zásobu, čo je dobrým znakom do ďalšej tvorby. Ako sám Alfa hovorí, nápadov je ešte dosť, takže rozhodne môžme čakať aj ďalšie veci. Na jeho Facebookovej Fanpage sa dozviete všetky potrebné informácie o tvorbe tohto interpreta.

„Verím, že o mne ešte budete počuť. Budem rád, ak si track vypočujete a zanecháte svoj názor. Rozhodne ešte mám čo povedať.“ – hovorí Alfa.

Tento klip je špeciálny aj pre nás, keďže ako Rap Generation sme sa tak isto podieľali na tvorbe tohto počinu. Klip sa točil v sobotu 26. Novembra v Košiciach. O klip sa postaral ďalší mladý talent Martin Červený, ktorý tak isto v týchto vodách ešte len začína. O produkciu sa postaral HomieBeats. Zároveň týmto chceme motivovať aj ostatných mladých interpretov ku tomu, aby sa nebáli začať ak majú čo povedať! Radi Vám so všetkým pomôžeme, stačí nás kontaktovať.

000

Ale už nebudeme naťahovať. Vychutnajte si prvý oficiálny singel – Nebudeme.

„Na záver by som sa chcel poďakovať chalanom z Rap Generation za pomoc a podporu, a tak isto každému, kto sa podieľal na výrobe tracku či klipu. F.F.E.F – 4.11.“ – Alfa

Odporúčame