Fight Night Challenge baví: Aké mená zo sveta rapu môžu nastúpiť v roku 2023?

Rytmus vs Moloch (Zdroj: Instagram/rytmusking)

#Organizácia Fight Night Challenge vie, ako robiť zábavu. Nielen športovú, ale aj rapovú. Teda, ide v prvom rade o výkony v ringu, ale fanúšikovia hudby si prídu na svoje práve vďaka prítomnosti jednotlivých interpretov. Na čo by sme a mohli tešiť v tomto kalendárnom roku?

Známe tváre opäť v o Fight Night Challenge? 

Dá sa očakávať, že viacerí raperi, ktorí už v ringu štartovali, sa v ňom predstavia aj v budúcnosti. Najviac sa hovorí o Rytmusovi, ktorý mal mať zápas v závere roka 2022, ale napokon nemohol bojovať kvôli zdravotným problémom. Je otázne, či táto legenda SK rapu bude mať v roku 2023 vôbec na podobné aktivity čas, pretože má toho v pláne naozaj požehnane. Rytmus má za sebou tri boxerské duely, pričom keby ide do ďalšieho, dozaista by bol dôkladne sledovaný.

V kurze je aj Frayer Flexking, ktorý taktiež boxoval už triktrát. Toto odvetvie ho baví, má na konte 2 výhry a rád by na svojej športovej ceste pokračoval. Často skloňovaný je jeho možný zápas s Erikom Tresorom. Tresor chce Andreasa vyzvať už dlhšie, ale FF sa k tomu doposiaľ nemal. Ich meranie síl si reálne vieme predstaviť, pričom by zaujímalo aj ľudí. Ťažko špekulovať nad tým, či by sa mohli vrátiť Moloch Vlavo, Refew alebo Čis T, ale vylúčiť sa to úplne nedá. Fight game je návyková, i keď nesmierne náročná.

Frayer Flexking uštedril Baronovi KO: Podal dominantný výkon (VIDEO)

Kto sa nepredstaví

Rovno treba napísať, že odvetu zápasu Aless vs Dominika Mirgová neuvidíme. Aless dala už neraz jasne najavo, že to bola jednorázová záležitosť, pričom Dominika to podľa všetkého vníma podobne. Ktovie ale, možno dievčatá otvorili cestu ďalším ženám zo slovenského a českého rapového sveta, preto nie je dôvod zúfať. Neočakáva sa ani návrat Separa či Majka Spirita, ktorí si to proti sebe rozdali v lete.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
AstralKid22, Tisci a Shimmi vyhrotili spoločný track (NOVINKA)

A opäť musíme napísať, že nie, Kali sa na boxerský zápas nechystá. Toto odvetvie ho baví, venuje sa mu a zlepšuje sa v ňom, ale do ringu v rámci oficiálneho zápasu v úmysle ísť nemá. V niektorých diskusiách sme mali možnosť čítať aj špekulácie ohľadom Dameho alebo dokonca Ega, ale z toho, čo vieme, môžeme konštatovať, že sa tieto informácie nezakladali na pravde.

Aless prehrala, ale poriadne si to užila: Je to krásna porážka

Možnosti, ktoré by dávali zmysel

Reálny je vstup Bitmana do organizácie Fight Night Challenge. Erik Tresor ale veľmi dobre vystihol, že s ním nechce ísť nikto, pretože je príliš kvalitný. Ak FNC nájde tomuto raperovi vhodného protivníka, nevidíme dôvod, prečo by nemohol nastúpiť v boxerskom zápase. Viackrát sa hovorilo o tom, že by sme v boxe mohli vidieť Radikala. Chef sa tejto možnosti tak úplne nebráni, ale čaká ho FREERIDE TOUR a k tomu ďalšie projekty a aktivity.

Nikdy ale nehovor nikdy, je to chalan, ktorý má rád výzvy a rád sa posúva dopredu, preto by nás to tak úplne neprekvapilo. Z raperov a raperiek, ktoré by prichádzali do úvahy sme určite nevyčerpali všetky alternatívy. Viacerí členovia rap game si totiž veľmi dobre uvedomujú, že Fight Night Challenge sa javí byť zaujímavou možnosťou ako sa odprezentovať a možno dať do popredia aj svoju hudbu a tvorbu celkovo. Takže, kto do toho ide?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame