Aless prehrala, ale poriadne si to užila: Je to krásna porážka

Aless Capparelli počas FNC 3. (Zdroj: Peter Šulič)

#Aless Capparelli včera debutovala v boxe, pričom s Dominikou Mirgovou v rámci Fight Night Challenge 3 prehrala na body. Aj napriek porážke ale neskrýval spokojnosť. 

Aless Capparelli je spokojná

Slovenská interpretka Aless Capparelli prehrala s Dominikou Mirgovou v boxerskom zápase na body v rámci turnaja Fight Night Challenge.  „Neviem, či existuje spojenie ako ,,krásna prehra”, vačšinou je to skôr ,,sweet victory”, ale pre mňa včera bola presne taká a ešte s krajším zápasom, ktorý som si neskutočne užila,“ rozpísala sa na Instagrame.

„Milión emócií, eufória šťastia, milujem to. Keby je to iba na mne, v kúsku duše si tak potichu hovorím, že by som v tejto športovej ceste kľudne pokračovala.  Už dlho som si pódium neužila tak, ako práve toto. Vyhrala som oveľa viac ako výhru,“ pokračuje Capparelli.

„Zažila som neopísateľný zážitok a ďakujem každému jednému z vás za všetku podporu, že ste stáli pri mne a boli mi oporou, počas našej skoro 3-mesačnej challenge a samozrejme ďakujem Fight Nigh Challenge za možnosť byť súčasťou tohto projektu. Na tento deň nikdy nezabudnem,“ dodala. Z jej slov cítiť, že boxerské predstavenie bolo skôr jednorázovou záležitosť, ale nikdy nehovorte nikdy.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame