Eminem vstúpil do herného sveta Fortnite: O pár dní bude mať v ňom aj koncert

Eminem vo Fortnite (Zdroj: Epic Games)

#Slim Shady aka Eminem, práve vstúpil do sveta Fortnite, populárnej battle royale hry od Epic Games. Táto spolupráca, ktorú potvrdili Eminem aj Epic Games, zahŕňa vydanie Eminemovej tematickej sady skinov a koncertnej akcie ako súčasť spustenia 5. kapitoly Fortnite.

Sada skinov Eminema, ktorá sa stala dostupnou v obchode Fortnite 29. novembra, ponúka hráčom rad položiek na kúpu. Kolekcia obsahuje balíček Marshall Never More za 2 000 V-Buckov, v ktorom nájdete oblek Marshall Never More so štyrmi alternatívnymi štýlmi a Back Bling Raven’s Stare. Ďalšie položky v sade sú Back Bling Mom’s Spaghetti za 400 V-Buckov, Glider Raven Express za 800 V-Buckov a Pickaxe Axe ‘Bout Me za 500 V-Buckov. Navyše, balíček Slim Shady za 2 500 V-Buckov zahŕňa oblek Rap Boy s jedným alternatívnym štýlom, Back Bling Shady Boombox, oblek Slim Shady so dvoma alternatívnymi štýlmi a Pickaxe Shady Double Saw za 800 V-Buckov.

Táto spolupráca nie je len o herných predmetoch, ale zahŕňa aj živú koncertnú udalosť. Eminem má vystúpiť vo Fortnite podobne ako predtým umelci ako Marshmello, Ariana Grande a Travis Scott. Koncert je naplánovaný ako súčasť udalosti Big Bang, ktorá označuje prechod do 5. kapitoly Fortnite. Hoci zoznam skladieb pre Eminemov koncert zatiaľ nie je zverejnený, očakáva sa, že bude dôležitou súčasťou udalosti, ktorá je naplánovaná na 2. decembra.

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame