Eminem odmietol 8 miliónov dolárov za vystúpenie na MS v Katare

Eminem

Eminem odmietol 8 miliónov dolárov (Zdroj: https://www.facebook.com/eminem)

Eminem sa nebojí odmietnuť 8 miliónov dolárov. Túto informáciu vieme z rozhovoru 50 Centa, ktorý prebiehal pre Big Boy’s Neighborhood Real pred niekoľkými dňami. V ňom sme sa dozvedeli množstvo zaujímavých informácií, preto ti odporúčame, aby si si ho pozrel celý. Jednou z nich bolo aj to, že Fifty chystá seriál o 8 Mile, o tom si môžeš viac prečítať tu. Čo však s tými 8 miliónmi?

50 Cent prezradil, že jemu aj Eminemovi ponúkali organizátori MS v Katare dokopy 9 miliónov dolárov za živé vystúpenie na niektorom zo štadiónov. Menší „koncert“ sa mal zrejme odohrať pred alebo počas niektorého z atraktívnych zápasov. Fifty by si zobral 1 milión, pričom jeho parťák z Detroitu by si ich zobral 8. To je celkom uletená suma, vzhľadom na to, že to bol celý ich rozpočet na niekoľko skladieb naživo.

„Kvôli Super Bowlu som dostal ponuku ohľadom majstrovstiev sveta a mali rozpočet 9 miliónov dolárov,“ prezradil. „Vzal by som si jeden a ďalších osem by bolo pre neho.“

Fifty o tom diskutoval s Eminemovým manažérom Paulom Rosenbergom, no Eminem to napriek veľkej výplate ihneď odmietol. „Jeho celý manažment bol taký, že – on to neurobí“ spomínal 50 Cent. MS v Katare sprevádzali mnohé kontroverzné problémy, ktoré vyústili do búrlivých názorov nielen na internete, ale aj v rôznych iných sférach. Odporúčame si prečítať tento článok, ktorý popisuje minuloročné MS z marketingového, ale aj ľudského hľadiska. Po tomto fakte môžem konštatovať, že Eminema cením ešte viac, keďže sa nedal kúpiť a rozoznal, že z morálneho hľadiska boli tieto MS naozaj v zlom stave. Aj preto nechcel podporovať tento biznis svojou účasťou.

50 Cent chystá seriál o legendárnej 8 Mile: Zapojený bude aj EMINEM!

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame