Eminem a 50 Cent už čoskoro v našich ušiach (Spoiler)

Image via Getty/Kevin Mazur

Prinášame vám novinky ohľadom najnovšieho projektu Curtain Call 2 od Eminema. Ak si nechcete pokaziť prekvapenie, tak odporúčam nečítať ďalej. Ďakujeme stránke eminemworld.cz, ktorá nám dodala všetky informácie. Budeme radi, ak jej dáte follow na IG a FB. 

Fanúšik leakol celý album a všetky informácie

Posledné týždne kolujú na internetoch nové informácie ohľadom kompilačného albumu Curtain Call 2, no tentokrát tu máme už celistvé informácie, ktoré sú už skutočné na 99%. Jeden z fanúšikov získal fyzický album v podobne CDčka a všetko nahodil na internet.

V niekoľkých bodoch zhrnul, čo môžeme od nového albumu očakávať. Každá pesnička bola znovu nahratá samotným Eminenom (re-recorded), a niektoré časti textov boli upravené. Ako príklad môže poslúžiť text skladby Godzilla:

Originál: ,,I can swallow a bottle of ALCOHOL and I’ll feel like Godzilla…..”
Prerábka: ,,I can swallow a bottle of ADERALL and I’ll feel like Godzilla…”

Čaká nás opäť legendárna spolupráca – Eminem a 50 Cent

Prirodzene najviac ľudí zaujíma nový, doteraz nevydaný track, ktoré bol až doteraz záhadou. Jeho názov je Is this Love (‘09) ft. 50 Cent, pričom ho produkoval Dr. Dre. Ako už z názvu vyplýva, ide o track z roku 2009, čo nám prezrádza, že mal vyjsť pôvodne na albume Relapse 2, ktorého produkcia bola v roku 2010 pozastavená. Dôvodom boli negatívne reakcie kritikov a širokej verejnosti na album Relapse z roku 2009.

Túto informáciu potvrdil aj 50 Cent v rozhovore, ktorý poskytol v roku 2018, kde otvoril staré rany všetkým fanúšikom tohto projektu. ,,Keď sme nahrávali Relapse, súbežne sme pracovali aj na jeho pokračovaní – Relapse 2. Najviac sa mi páčili skladby z Relapse 2, tam sme nahrali aj najviac kolaborácií, ale po tých všetkých negatívnych reakciách, ktoré schytalo Relapse 1, Eminem upustil od ďalšej produkcie tohto albumu a vrhol sa namiesto toho do tvorby albumu Recovery“, prezradil Fifty. 14. apríla v roku 2010 Eminem oznamuje na Twitteri, že album Relapse 2 nebude, pričom o pár hodín neskôr oznámil vydanie albumu Recovery.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C opäť po boku Frayera Flexkinga. Takto znie ich nový track!

Posledná spolupráca medzi Eminemom a 50 Centom bola na tracku Remember The Name od Eda Sheerena z roku 2019. Ak by sme mali do tohto zarátať aj Dr. Dreho, tak všetci traja na jednom tracku sa objavili naposledy práve na albume Relapse z roku 2009. Ide o track Crack a Bottle.

Ak si chcete zakúpiť tento album, môžete tak urobiť na tomto odkaze. 

Celý tracklist a cover nájdete tu:

Eminem Curtain Call 2
Eminem Curtain Call 2
Eminem Curtain Call 2

Album kúpiš tu 

Odporúčame