Ektor sa teší na na Bratislavu: Nech sa celé mesto pripraví

V Česku, ale aj v niektorých oblastiach Slovenska, panuje názor, že práve raper Ektor je vrcholom československej rapovej scény. Či to tak naozaj je, to necháme na vašom posúdení. Jedno je ale isté, tento český rodák momentálne odpaľuje svoj nový album Marko, s ktorým je spojené prepracované turné.

Ďalšou zastávkou Ektorovho turné bude slovenská metropola – Bratislava. Cez víkend bol tento český hudobník v hlavnom meste Českej republiky v Prahe, kde vystupoval v Karlíne. Cestu na jeho koncert si našlo niekoľko tisíc ľudí a bola z toho úspešná akcia. Teraz je na rade „krásavica na Dunaji“ a ako to tak vyzerá, máme sa na čo tešiť.

Ektor na svojom profile na sociálnej sieti Instagram doslova uviedol, citujeme: „Brzo video z Fora Karlin ale ted….BRATISLAVA READY?Dej vedet celymu mestu ze 8.3. nabihame do MMC ? #MARKOALBUM #okaaay“ Raper vyzýva celé mesto, aby vedelo tom, že príde. Na novom albume má skutočne kvalitné skladby, kde dáva dokopy nielen české mená, ale aj Slovákov ako napríklad Separ či Pil C.

https://www.instagram.com/p/BumTvA4ghVr/

Po zverejnení na platformu YouTube sa publikované skladby stali okamžite populárne, Ektor ich zverejňuje postupne, nech sa ich môžu nabažiť aj ľudia, ktorí si album nekúpili. Dielo menom Marko rozhodne stojí za vypočutie, v posledných dňoch sa hovorí predovšetkým o skladbe Levely, ktorú si fanúšikovia veľmi rýchlo obľúbili.

Ektor je skúsený, jeho texty sú prepracované, kvalitné a dávajú zmysel. Niet sa čo čudovať, veď na scéne je už niekoľko rokov a treba povedať, že úspešné. Ak máte koncom tohto týždňa čas, navštívenie jeho koncertu v slovenskom hlavne meste pravdepodobne nebudete ľutovať.

Odporúčame