„Maledivy, Balenciagy na tvoje nohy, ale uvědom si, byla půl pátá“ Ektor album pokrstiť nemohol, vydal novú skladbu s videoklipom

Ešte v júni tohto roka vydal Ektor jeho ďalšie majstrovské dielo, a to album Orginal. Ide o už ôsmy album jedného z najpopulárnejších raperov hudobníkov na československej hudobnej scéne. Pred dvoma dňami (10.10.) mal tento album pokrstiť, no nepriaznivá situácia v susednom Česku mu kariet nezahrala, pretože štátne nariadenia obmedzili všetky podobné kultúrne podujatia. Krst sa tak musel preložiť na 5.3. a my len dúfame, že Ektor tento dátum opäť nebude nútený meniť. S informáciou o tomto preloženom krste však raper podotkol, že sa opäť zatvára do štúdia a čoskoro sa budeme môcť tešiť na nové bangre. Svoje tvrdenie potvrdil novou skladbou a videoklipom.

Skladbu Emoce na emoce ocenia najmä jeho fanúšikovia, ktorí zbožňujú to, keď sa Ektor vyjadruje o jeho vzťahoch k ženám. Je už takmer jasné, že táto novinka bude bojovať o prvé miesto v trendoch na YouTube, aj keď je nám viac ako jasné, že Ektor si touto malou štatistikou nemusí nič dokazovať. Je tiež takmer isté, že sa do už spomínaného krstu dočkáme aj ďalších prvotriednych noviniek, ak sa situácia nezlepší, možno si vybije zlosť a pripraví rovno nový album. O hudobnú stránku sa postaral Special Beatz, ktorý za roky jeho pôsobenia pravdepodobne nikdy zo svojho počítača nevypustil hudbu, ktorá by nebola súčasťou bangru. O videoklip sa postarali ľudia z okolia Jána Stracha.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame