Ego v rozhovore o novom albume: Nechce robiť kópie, stále tvorí niečo nové

Egov album Egotron je oficiálne von od minulého týždňa a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Niekto je s novým Egovým CD nadmieru spokojný, iných zas nenadchlo. New school sa stretáva s tradičným druhom rapu, zaujímavé a pestré beaty dopĺňajú množstvo premyslených textov. Najviac o Egotrone nevie nik iný ako samotný Ego, jeho autor. Poďme sa pozrieť na to, čo hovoril v oficiálnom interview.

Ego sa stretol so známym hypemanom Osťom, pričom v rozhovore, ktorý trvá viac ako hodinu, bol hlavnou témou predovšetkým album Egotron. Kto má Ega nasledovaného, tak vie, že jeho interviews sú nesmierne zaujímavé, pretože v nich poskytuje vzorku toho, ako rozmýšľa a jeho myslenie je nastavené na naozaj pútavej úrovni. Myslíme si, že ak máte Ega radi, zaujme vás aj v tomto prípade.

Hovoril totiž nesmierne k veci, pričom kvalitu rozhovoru potiahol smerom nahor aj Osťo. Čo sa moderovania týka, na našej scéne pravdepodobne nenájdeme nikoho, kto by bol v tomto ohľade skúsenejší. Ako píšeme, rozhovor je hlavne o Egotrone, ale aktéri sa dostanú, aspoň okrajovo, aj k iným témam.

Nejdeme vám spoilovať, o čom sa bavia, necháme to na vás, aby ste si to pozreli a urobili vlastný názor. Naznačíme ale, že Ego vysvetlí, prečo sa stále snaží robiť nové veci a posúvať sa dopredu, i keď sa to niektorým jeho priaznivcom nepáči. Pokrok sa však zastaviť nedá.

https://www.instagram.com/p/CGCldmAs_iN/

Samozrejme, rúška nesmeli chýbať.

Foto: Ego a Osťo, rozhovor, Youtube video

Odporúčame