Ego predstavuje novú kolekciu: Čo je v zime OK u chalanov?

Kto si myslí, že rap a móda nejdú ruka v ruke, tak je na omyle. Ono, nie nadarmo sa hovorí o hip hopovej kultúre ako o celku. Jednoducho, hip hop nie je len hudba, je to vyslovene životný štýl, kde sa radí niekoľko ďalších faktorov. A preto ide ruka v ruke aj rap ako hudobný žáner a určitý druh módy. Nie je to ničím prekvapivým ani u nás na Slovensku. Interpreti často zverejňujú nový merch či nové kolekcie. Výnimkou nie je ani Ego. 

Ego nedávno vydal nový sólový album Egotron, ktorý hudobne opäť posúva slovenskú rap game vpred. Člen legendárnej skupiny Kontrafakt absolvoval aj niekoľko rozhovorov, kde vysvetlil proces vznikania a svoje pohnútky, ktoré ho viedli ku konkrétnym trackom.

Teraz sa o piešťanskom rapperovi hovorí opäť, však z módnej stránky. Ego totiž na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informoval verejnosť, že vychádza nová kolekcia oblečenia INÍ. Kto vie, o čom je reč, tak je určite v obraze, kto nie, odporúčame pozrieť si IG profil tejto značky, ktorý máme v prílohe.

https://www.instagram.com/p/CGj0zGOMREP/

Či už súhlasíte alebo nie, Ego je jedným z ľudí, ktorý v našej krajine udáva trendy. Veď si len spomeňte na to, ako svojho času začal nosiť mikiny a kapucu aj v lete, čo dovtedy robil málokto. A to je len vzorka.

Musíme povedať, že nová kolekcia je naozaj podarená a určite si nájde svoju cieľovú skupinu. Jedná sa o veci, ktoré môžu byť vítaným oživením nejedného šatníka.

„V zime je u chalana ok byť v konzervatívnejších farbách, najvhodnejším oživením je čiapka, preto Vám prinášame novú kvalitnú kolekciu @inibyego už čoskoro na shop.rukahore.sk/ego.“ napísal svojím priaznivcom, ktorých má na Instagrame už viac ako 300 tisíc. Ego sa svojím fanúšikom poctivo venuje a pravidelne prináša informácie zo svojho života, no napríklad aj rapové novinky zo zahraničia.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Začína jeseň. Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Či už sa móde venujete alebo nie, myslíme si, že to môže byť pre vás obohatením. Čo sa týka kolekcií a prepojenia rapu s fashion, tak jedným z najaktívnejších interpretov v našich končinách je napríklad Separ z DMS. Ten dal o sebe nedávno vedieť, keď dovtedajšiu veľmi populárnu značku Pirat Army premenoval na Hood Hero.

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame