Ego poďakoval chalanom z DMS. Separ: „Budeme asi navždy druhí,…“

Ego poďakoval chalanom z DMS. Za čo? Separ totiž jemu a Rytmusovi vzdal prostredníctvom sociálnej siete Instagram hold. „Budeme navždy druhí,“ napísal. Najsledovanejší a najkvalitnejší slovenskí rapperi medzi sebou interagujú. To len prispieva k tomu, že záver roka 2021 môže byť historický. 

DMS navždy druhé?

Snippet albumu HUHU si môžeš vypočuť tu. Ak si si album objednal v predpredaji, máte pre teba dobré správy. Ten končí dnes, čiže budúci týždeň by si mal mať CD u seba doma.

⇒ Predpredaj albumu HUHU a naložený merch KÚPIŠ TU

Separ sa ku kolegom z Kontrafaktu vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Predpredaj (albumu HUHU, pozn.red.) končí v nedeľu. Za dva týždne sa vám podarilo nad.bať na tento release ŠTVOR PLATINU, čo je v Československu pri predaji analógového CD nosiča neuveriteľný výsledok,“ rozpísal sa Separ, pričom on Dame aj Smart sú svojim fanúšikom nesmierne vďační.

„Som extrémne zvedavý na vaše reakcie po vypočutí, keďže snippet je urobený tak, že vlastne nevieš nič. Kým tu bude Ego a Rytmus, tak budeme v predaji skupinových CD nosičov asi navždy druhí. Ale tak nám treba, mali sme sa stať brutálnymi o niečo skôr (smiech). Chalaňom gratulujem k dvojplatine za noc!“ zakončil Separ. Stále sa nestáva pomerne často, aby rapperi komentovali druhých. Je pekné vidieť, že medzi vlajkovými loďami nášho rapu panuje rešpekt a vzájomná úcta. Koniec koncov, je to lepšie ako neustále napätie a skryté odkazy.

Ego poďakoval chalanom z DMS

Pekné slová Separa na adresu Kontrafaktu nenechali na reakciu dlho čakať. Zhostil sa jej Ego, ktorý sa prostredníctvom stories prihovoril DMS. Ak ho sledujete, veľmi dobre viete, že sa pravidelne na svojom profile vyjadruje k rôznym udalostiam. Či už zo svojho každodenného života, alebo zo sveta hudby. Teraz povedal niekoľko slov na adresu Separa, ktorému sa rozhodne bude páčiť, čo sa Ego rozhodol zdeliť svetu.

Mohlo by ťa zaujímať:  Ďalšie úmrtie rapera v LA. Zastrelili ho, kým volal tehotnej manželke

U nás si môžeš prečítať o tom, či je toto doposiaľ najlepší rapový vidoeklip, aký sa v našich končinách kedy objavil. Článok nájdeš tu.

Tu si môžeš vypočuť nový song od Kontrafaktu s názvom „Reklama na Rap“, kde sa o hudbu postaral Nuri.

⇒ Album AKO ROLLS aj s novým merchom si predobjednáš na TOMTO ODKAZE

Čo teda Ego na adresu Separa, respektíve celého DMS povedal? „Chcem pozdraviť týmto chalanov z DMS, ktorí nám tiež dali shout out. A Separ, nikdy nebudeš pre svojich fanúšikov druhý. Never,“. Povedal to sebe vlastným zľahka filozofickým štýlom. A keď sa nad tým podrobne zamyslíme, tak má pravdu. Keď podporujete daného interpreta a sledujete, ako sa posúva smerom nahor, žijete jeho príbeh s ním. Čísla sú jedna vec, ale pre viacero fanúšikovských skupín je číslom jeden niekto iný. To ale nie je iba v hudbe, ale napríklad aj v športe. Tam sa s tým stretávame prakticky stále.

Ostatné: Ak by ťa zaujímalo, či máš skutočne poriadny prehľad o Kontrafakte: Vyskúšaj náš aktuálny kvíz, v ktorom si môžeš zmerať svoje vedomosti. 10/10 dajú iba poriadni rapoví znalci. Ukáž sa! 

Ostatné pt.2: Výnimočne dávame do pozornosti ešte jeden text. Pil C dnes spúšťa predpredaj svojho nového albumu. Rozhodli sme sa pripomenúť si jeho legendárnu sériu Peroxid. Ak ti nie je politická situácia v našej krajine ľahostajná, rozhodne to je niečo, čo ťa zaujme. 

Photo credits: Separ, profil na IG Separ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.