Ego miluje Slovensko: Toto je dôkaz

Raper Ego je nevyspytateľný a svojský, to je jeden z dôvodov, prečo ho máme radi. Minule sa pripomenul skladbou Papula, kde mu hudbu robil Dalyb, ale fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nový album legendárneho zoskupenia Kontrafakt, ktorý by mal v tomto kalendárnom roku uzrieť svetlo sveta.

A ako sa Ego vlastne má? Z toho, čo postuje v poslednom období na svoje profily na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, môžeme zhodnotiť, že pozitívne. Nedávno publikoval fotografiu z krásnej slovenskej prírody, kde bol na výlete so svojou manželkou a dvoma dcérkami.

https://www.instagram.com/p/BwrYkungD6x/

„Slovensko čarovné hrdé, mám ho rád,“ napísal do príspevku. Nie je tajomstvom, že Ego má našu rodnú krajinu rád a nedá na ňu dopustiť. Apropo, jeho hudba je dôkazom, že sa snaží robiť veci kvalitne, nech aj vo svete vidieť, že Slováci sú šikovní. Pre upresnenie, fotografia pochádza z Vysokých Tatier.

A čo vieme o pripravovanom albume Kontrafaktu? Veľa toho nie je, ale je v štádiách prípravy, čo je pre priaznivcov, nielen tejto skupiny, potešiteľné. Posledný spoločný počin legendárneho KF je epický album Navždy, pričom, ako poznáme Rytmusa s Egom a Anysa, laťku rozhodne nebudú podliezať. Z toho plynie jediné – máme sa na čo tešiť.

Odporúčame