Je Ego druhý najlepší rapper na planéte? (ROZHOVOR)

Je Ego druhý najlepší rapper na planéte? Ak si myslíte, že sme túto otázku vytiahli priamo z päty, tak ste na omyle. Skutočne, v najnovšom rozhovore sa dozviete odpoveď aj na túto problematiku. Poďme sa rovno pozrieť na to, o čom je reč, aby ste neboli prekvapení. 

Ego medzi najlepšími rappermi?

Nepochybujeme o tom, ani my ani vy, že Ego patrí medzi absolútnu rapperskú špičku na Slovensku a v Českej republike. Kde je ale jeho pozícia vo svetovom meradle?

Samozrejme, všetko treba brať s nadhľadom, pričom nebudeme písať o tom, ako je Ego na úrovni Eminema, Snoop Dogga či 50 Centa.

Pozrite a vypočujte si aktuálny Egov rozhovor, v ktorom ho netradične v aute spovedal Jozef Benedik z Divne pictures. Myslíme si, že ak máte niekoľko desiatok minút, toto interview je spôsob, ako ich môžete vhodne minúť.

Egáč nemá problém hovoriť o ničom, pričom, keď je dobrá atmosféra, je uvoľnený a hovorí naozaj od srdca. V témach ide do hĺbky.

A niekedy môžete mať pocit, že tento člen Kontrafaktu sa nachádza v skutočne veľkom počte rozhovorov, ale my si zas myslíme, že to vôbec nie je problém, pretože stále má čo povedať.

Aj v tejto debate s Jozefom sa dozviete viacero vecí, o ktorých ste doteraz zrejme netušili. A áno, aj odpoveď na to, či je druhý najlepší rapper na svete.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Facebook.com

Odporúčame