Ego ako súčasť slovenského seriálu: Ľudia sa majú na čo tešiť

Ego patrí medzi ľudí, ktorí sa neboja výziev. Práve naopak, rád skúša nové veci, objavuje, posúva sa dopredu. Či už v hudbe, alebo v živote celkovo. Aktuálne budeme mať možnosť tohto slovenského rappera vidieť v jednom z tunajších seriálov. Konkrétne sa predstaví v Televízii Markíza, po boku Tomáša Maštalíra! 

Ego ako súčasť TV seriálu

O čo konkrétne pôjde? Ego sa predstaví v markizáckom seriáli Pán profesor, kde hrajú v hlavných úlohách Tomáš Maštalír a Gabriela Marcinková. „Seriál Pán profesor sám sledujem. Podľa môjho názoru je to najlepší seriál na Slovensku,“ citovala TV Markíza Ega. Pán profesor vychádza pravidelne, každý týždeň, v utorok o 20:30.

Člen skupiny Kontrafakt neskrýva, že ho táto televízna séria baví a má ju rád. Objektívne vzaté, čo sa týka slovenskej seriálovej produkcie, tento seriál naozaj patrí k tomu lepšiemu, čo sa u nás vyskytuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

A netreba zabúdať na to, čo Markizáci napísali na svojom Instagrame. „Nakrúcanie si užíval a medzi mladých hercov zapadol veľmi rýchlo. Vy sa rozhodne máte na čo tešiť.“ Nebudeme si klamať, tešíme sa! Egáč neraz dokázal, že dokáže zapadnúť aj do prostredí, kde by ste ho možno nečakali. Uvidíme, ako mu to pôjde v tomto rozpoložení.

Rozhovor o novinkách, ktoré Ego chystá, ale aj o rôznych iných témach si môžete pozrieť na tomto linku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Bude ťa zaujímať: Si fanúšikom rapu z Českej republike? Naši západní susedia prišli s jedinečným projektom. V októbri vychádza v ČR kniha o českom rape. O tomto projekte sa viac dozvieš po kliknutí na náš web

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Strapo spojil sily s „Čekym". Song „2LÁK" obsahuje veľa právd

Photo credits: Instagram/ TV Markíza

Odporúčame