Ego a Rytmus vládnu slovenskej hudbe. Prekvapuje, kde je Samey

Prekvapí vôbec niekoho, že Ego a Rytmus sú najpočúvanejšími slovenskými interpretmi za uplynulé obdobie? Ak nepočúvate rap, respektíve, ak toto duo zo skupiny Kontrafakt nemáte radi, pravdepodobne vás to neteší. Aj tak vás to ale neprekvapuje, alebo sa mýlime?

Ego a Rytmus nad ostatnými

Za uplynulý mesiac boli na platforme Spotify najpočúvanejšími slovenskými interpretmi Ego a Rytmus. Egáč, ktorý vydal počas leta dva nové albumy, PROTOTYPES a POHODA, ovládol streamy s 307 tisíc vypočutiami. Na druhej strane Rytmus nevydal nijaký nový hudobný projekt, ale udržal si druhú pozíciu s 289 tisíc vypočutiami. To je samo o sebe hodné rešpektu.

Bronzovú priečku obsadil Kali, ktorý je poriadnou stálicou a neustále to potvrdzuje. Aj vďaka novému albumu BANAN si pripísal 277 tisíc vypočutí. Len o približne 1000 vypočutí menej má člen DMS Separ a za ním nasleduje Gleb s 243 tisícami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌ (@rukahore)

Rap vládne Slovensku, to musí potvrdiť fanúšik každého žánru. TOP 6 uzatvára Majk Spirit (201 tisíc) a až potom prichádza prvé meno mimo rap. Konkrétne Richard Müller (169K). Za ním je Samey, ktorý potvrdzuje, že sa môže rovnať s najlepšími, či už v rape alebo mimo neho. Jeho čísla dosahujú 160K.

TOP 10 uzatvárajú Adam Ďurica (152K) a legendárny, no žiaľ už nebohý Miroslav Žbirka (148 tisíc vypočutí).

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Ego, Instagram/Separ, Instagram/Samey, Koláž Rap G

Odporúčame