Earth vydáva nový track a púšťa von EP Therapy: Som vďačný

Earth patrí medzi československých interpretov, ktorí zaznamenávajú v posledných mesiacoch či rokoch najväčší progres. Čokoľvek publikuje, má to milióny pozretí, jeho fan base je jednoducho veľká, za čo v istej miere vďačí svojej predošlej kariére na YouTube. Teraz Earth vydáva nové EP, ktoré nesie názov Therapy. Na YouTube zverejnil skladbu s názvom Nech nás žít, ktorá ma ľudí na EP finálnym spôsobom naladiť. 

Ako to už býva u Eartha zvykom, kvalitný je vizuál, zvuk aj samotný text. Tento interpret nedá von nič, čo by nemalo úspech. Hrá sa s modernými rapovými prvkami aj s efektami, na čo si už jeho poslucháči zvykli. Musíme povedať, že aj v tomto prípade sa mu to darí. Veď, za pár hodín skladbu na YouTube videlo 100 tisíc ľudí, čo je naozaj vynikajúce. A číslo bude v najbližších dňoch rásť. Téma skladby je veľmi aktuálna, pričom väčšina z vás sa v tomto tracku určite nájde.

Earth sa k publikovaniu EP Therapy vyjadril aj na svojom profile na Instagrame. „Už som počas posledných týždňov nedúfal, že to poviem, ale EP Therapy je vonku. Som vďačný všetkým, čo sa na ňom podieľali v pozadí,“ podelil sa o svoje pocity s priaznivcami na svojom profile. Následne vymenoval, komu presne ďakuje. „Som rád, že sa nám tá energia vracia späť, vďaka za každého, kto si je v dnešnej dobe ochotný objednať CD. Veľmi si toho vážim. 

Foto: Earth, profil na Instagrame

Odporúčame