Drill a horrorcore rap: Netradičné spojenie žánrov môže dopadnúť na jednotku

Novinka od (zdroj: https://www.youtube.com/@ORTODOXUNDERGROUND)

#Horrorcore underground zoskupenie Alfa Sekta po 5 rokoch od svojho druhého studio albumu vydáva klip na song s názvom Autodafé. Renesancia, ktorou v priebehu doby všetci členovia – Astral One, Cetys a Mentor Hayd – prešli sa odrazila jak na celkovom vyznení tracku, tak vo finále aj na jeho vizuálnej stránke.

 

Použitý drill beat, o produkciu ktorého sa postaral multitalent Cetys, kope mohutnými 808 linkami, podfarbený kontrastnými jemnými dark tónmi je doplnený už tradične prekombinovanou a údernou lyrikou so špecifickými Alfa Sekta prvkami, na ktoré sme boli zvyknutí. Natáčalo sa na Slovensku v Nitre v priestoroch hudobnej skúšobne, ktorá klipu dodala underground feel a kde sa odohrávala jak dejová, tak rapová linka.

Okrem trojice rapperov sa v klipe v roly „obete“ predstaví Tina Denkerová, rolu „Alfanatika“ stvárnil talentovaný bubeník Michal Belúch. Mix & master tracku a samotný edit videa má na starosti Cetys, o scenár sa postarala jednotne Alfa Sekta. Vizuál je možné zhliadnuť na Youtube kanály Ortodox Underground (Official Alfa Sekta Youtube Channel) a track je na vypočutie aj na Spotify a všetkých ostatných stream platformách.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame