Dôvody, prečo sledovať FNC 3: Nebude to len o Rytmusovi a ženách

Frayer Flexking (Zdroj: IG/frayer_flexking)

#Fight Night Challenge 3 (FNC 3) sa nezdržateľne blíži. Už 27. decembra 2022 uvidíme v Brne poriadnu športovú šou, ktorá doslova nemá obdoby. Pozreli sme sa na dôvody, prečo by ste toto podujatie rozhodne nemali ignorovať.

Prečo sledovať Fight Night Challenge 3?

Podujatie Fight Night Challenge 3 je na programe 27. decembra 2022 v českom meste Brno. Môžeme sa tešiť nielen na zápasy profesionálnych športovcov, ale aj na merania síl medzi hudobníkmi, rapermi či rôznymi inými celebritami. Do akcie sa dostanú mená ako Rytmus, Aless Capparelli, Erik Tresor, Frayer Flexking, Dominika Mirgová, Martin Valihora či napríklad účastník reality show Baron. Nebude núdza ani o profíkov v podobe Mareka Bartla, Roba Pukača, Michala Martíneka alebo Tomáša Hrona. Inými slovami, prakticky každý si príde na svoje. Jasné, niektorí účastníci lákajú viac ako iní, ale tak je to koniec koncov vždy.

Nie je to len o Rytmusovi a ženách

Skutočne to tak nie je, i keď nebudeme si klamať, duel Mirgová vs Aless a boxerské vystúpenie Rytmusa, budú patriť medzi najsledovanejšie momenty celého galavečera. Bude to však aj o to prvotriednej športovej šou. Ak organizáciu Fight Night Challenge sledujete od úvodného turnaja, potvrdíte, že promotéri sa snažia robiť veci na maximum a poučiť sa z chýb, ktoré možno v minulosti robili. Každopádne, oplatí sa vidieť v akcii osobnosti, ktoré nie sú profesionálnmi a snažia sa posúvať dopredu, skúšať nové výzvy a v neposlednom rade, vyjsť zo svojej komfortnej zóny, čo rozhodne nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Takže, niekto si FNC3 zapne kvôli šou ako takej, niekto kvôli pár profi zápasom, ďalší budú zvedaví na Rytmusa či Erika Tresora, niekto na Barona s Frayerom Flexkingom  a iní priaznivci zas na Dominiku Mirgovú a Aless Capparelli.

Čo iné budete robiť?

Nepoďme si klamať, po vianočných sviatkoch, kope dobrého jedla, pitia a vianočných filmoch a rozprávkach so šťastným koncom, sa už nejednému z nás bude pýtať 27.12 skúsiť niečo iné, prísť na iné myšlienky. Okej, futbaloví fajnšmekri (Pridenyyy čau) si naladia anglickú Premier League, ale UFC naplánované nie je a OKTAGON 38 je na programe až 30. decembra. Preto Fight Night Challenge prichádza v správny čas, vo vhodnom termíne, pričom v tom istom čase bol event aj v minulom kalendárnom roku, a ako sa ukázalo na počte divákov a pay-per-view, nebol to ani zďaleka zlý krok.

Zvedavosť

Môžete kritizovať organizačnú či športovú stránku podobného druhu eventov, ale na konci je to vždy o tom, či si to pozriete alebo nepozriete. A zvedavosť patrí medzi najsilnejšie ľudské vlastnosti. Ruku na srdce, nebudete zvedaví na to, ako sa bude dariť v ďalším športovom výkone Rytmusovi, či ako dopadne boxerský zápas raperky a speváčky či bubeníka Martina Valihoru? Aj keď by ste sa chceli Fight Night Challenge vyhnúť, pravdepodobne sa vám to nepodarí. Takže, niet nad čím rozmýšľať, plány na 27. december sú jasné.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame