Dostupné Supreme? Musíš vedieť, koho sledovať

Nová vlna rapu neovplyvnila len hudobnú scénu, ale aj pózy, módu a všetko čo k tomu patrí. Mnohí, najmä mladší fanúšikovia klamú, keď povedia, že poznali značky ako Supreme, Bape či Palace ešte pred tým, ako to sem dotiahli chalani z Haha Crew či Pil C.

Nejdeme sa však hádať, kto to poznal skôr. Skrátka je po týchto veciach aktuálne veľký dopyt, a s ním je spojená aj veľká vlna resellingu. To bohužiaľ prináša aj negatívne veci. Hlavným problémom je aktuálne to, že mladí chalani si pýtajú neskutočné peniaze za „sprostredkovanie“ týchto vecí. Ďalším veľkým negatívom sú fake veci, a ľudia, ktorí to predávajú pod rúškom originality.

Je až neuveriteľné, že sme sa v tejto vlne dostali ku chalanovi, ktorý to robí naozaj kvalitne, poctivo a dostupne. Ak nechcete kupovať veci, ktoré už na Slovensku mali štyroch majiteľov, a sú to tie najviac mainstreamové Supreme kúsky, určite navštívte tento Instagram.

whattowearlondon

Na tomto Instagrame sú dostupné kúsky, aké u nás nezoženiete ani náhodou. A ak aj by ste sa k nim dostali, tak si pripravte pekný balík. Ponuka je od oblečenia cez nálepky až po rôzne doplnky. Spokojnými zákazníkmi sú napríklad Separ, Dame či Pil C. Tento Slovák žijúci v Anglicku je zárukou kvality a doručenia. Na eBay má za sebou vyše 1000 objednávok so 100% pozitívnou odozvou. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu, a spoločne vám budeme prinášať tie najzaujímavejšie veci, ktoré sú aktuálne dostupné, a tak isto veríme, že vám aspoň trochu priblížime túto aktuálne mimoriadne žiadanú značku.

Okrem tohto skvelého projektu sa na našom malom Slovensku chystá aj ďalšia zaujímavá novinka. Už čoskoro bude v Bratislave otvorená prvá kamenná Supreme/Palace/Bape predajňa! Celý projekt ponesie názov Flace (Fashion Place). Viac informácií vám momentálne neprezradíme, zatiaľ ale môžte nakuknúť do facebookovej skupiny, alebo na ich instagram.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *