Dorian s Kourkom vydávajú nový track: Crew povie viac ako sa zdá

Ako vám pravidelne píšeme, nezabúdame ani na rap od našich západných susedov a z Českej republiky máme jednu aktuálnu novinku. Chalani z labelu Blakkwood Dorian a Kour sa spojili v skladbe Crew, v ktorej sa dosť možno v momentoch nájdete aj vy. Nepoďme o tom zbytočne rozprávať, poďme sa na tento track podrobne pozrieť.

Dorian aj Koukr sú stále považovaní za mladú generáciu raperov, pričom v labeli Blakkwood majú dostatok priestoru na to, aby ukázali, že majú svoju kvalitu. A darí sa im to. V novom tracku Crew chalani rapujú o tom, že nedajú dopustiť na svoju partiu, na svoju crew, pričom to, že sú najmladší nie je pre nich prekážkou.

Celý singel doprevádza naozaj k tejto téme vhodný videoklip, na ktorom si evidentne autori dali záležať. Vo videoklipom môžeme vidieť v poslednej dobe naozajstnú dávku originality, pričom aj toto video to potvrdzuje.

Text je stavaný tak, že keď vás niekto nahnevá alebo sa chcete od niekoho odlíšiť, prípadne cítiť totožnosť so svojou partiou, tak je to určite skladba pre vás. Sú tam aj mierne ofenzívne bars, ktoré pravdepodobne pojednávajú o skúsenostiach, ktoré Dorian či Koukr majú.

Producentsky sa o videoklip postarali Soulker a Lester, skladbu na platforme YouTube videlo od včera viac ako 30 tisíc pozretí, čo na úvod rozhodne nie sú čísla na zahodenie.

Foto: Blakkwood, YouTube video

Odporúčame