Dokonalou fotografiou pobúrili celý svet: Šialenci, stálo vám to za to?!

muž so ženou pri bazéne

September je naklonený flirtom. (Zdroj: Instagram.com/explorerssaurus_)

#Byť influencerom je asi najžiadanejšie „povolanie“ posledných rokov. Predsa len, vyzerá to tak, že takýto človek iba cestuje a navštevuje perfektné miesta, ochutnáva gastronomické lahôdky alebo dostáva značkové oblečenie či iné predmety. Jeho jedinou úlohou je všetko perfektne zdokumentovať.

Nie je to však také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Najmä ak sa na nás každý deň rútia na Instagrame dokonalé zábery, je potrebné zaujať stále lepším a lepším obsahom. Zrejme aj takto sa k tomu postavila dvojica portugalských influencerov, ktorá to však poriadne prepískla. Na jednom zo svojich záberov sa dvojica vykláňa z idúceho vlaku. Stalo sa tak na exotickej Srí Lanke, ktorá je snom nejedného človeka.

Aj keď záber je to úžasný, ľudí priam pobúrila ich nezodpovednosť a možnosť tragédie, ktorá sa mohla stať. Napriek tomu má fotografia viac ako 47-tisíc lajkov, čím dvojica zrejme dosiahla svoje a navyše, hovorí sa o nich. Ostáva už iba dúfať, že na rozdiel od pózy follow me, túto nikto kopírovať nebude.

Odporúčame