Dôchodcovia, ktorí sa stali obrovskými hviezdami internetu: Aha, veď majú viac followerov ako ty!

Pauline Kana so svojím vnukom

Pauline Kana so svojím vnukom (Zdroj: Instagram/rosssmith)

#Vo väčšine prípadov je to tak, že dôchodcovia vôbec netušia, čo robiť s výdobytkami techniky, nieto ešte, aby zbierali followerov. Pri nasledujúcich senioroch je to však úplne inak. Vďaka svojmu humoru či štýlu sa stali hviezdami sociálnych sietí. Samozrejme, niektorí s pomocou svojich vnúčat. V každom prípade však stoja za sledovanie.

Baddie Winkle

Dôchodkyňa Baddie Winkle sa hviezdou Instagramu síce stala v úctyhodnom veku, no množstvo followerov by jej mohli závidieť aj mladšie kolegyne. Niet sa ani čomu čudovať, je zábavná a svoj účet pravidelne zapĺňa novými fotkami.


NÁZOR Starší si naozaj zaslúžia našu úctu: Mali by ju však vedieť prejaviť aj mladším


Z nich je každému jasné, že sa vôbec nehanbí. To, že je o ňu skutočne veľký záujem potvrdzuje nielen vysoký počet sledovateľov na Instagrame, ale aj to, že ju ako modelku zamestnali spoločnosti ako Celiné, Joni Mitchell či DimePiece LA.

Slvr Tetsuya

Má cez osemdesiat, no módy sa nebojí. Japonský deduško Slvr Tetsuya svojím instagramovým účtom dokazuje, že módy sa nemusí báť nikto. Hviezdou sociálnej siete sa stal len pred rokom no v priebehu týždňa mu pribudlo približne 100-tisíc followerov.

To sa stalo aj vďaka kreatívnym outfitom, s ktorými mu pomáha vnuk. Starého otca oblieka do známych značiek, pričom kombinuje prvky pouličného štýlu s high fashion. A výsledok vyzerá naozaj fantasticky.

Pauline Kana

Asi najviac cool babičku na internete predstavil 27-ročný Ross Smith. Jeho stará mama má 94 rokov, no bežné dôchodcovské maniere by sme u nej hľadali len s ťažkosťami. Namiesto tradičných babičkovských aktivít sa s vnukom prezlieka za čokoľvek a potom tieto fotky umiestňujú na sociálnu sieť.


89-ročný vdovec sa doma nudil a tak si našiel prácu v kaviarni: Teraz je hviezdou internetu


Všetko sa rozbehlo, keď Ross zapojil starú mamu do jedného videa a internet si ju zamiloval. Odvtedy ubehlo už pár rokov, no nápady im stále nechýbajú. Dodnes im všetko dokonale klape a je z nich nerozlučná dvojica, ktorá má na internete už svoje stále miesto.

Grandma Lill

Internetový svet pozná túto milú babičku pod menom Grandma Lill a prvýkrát sa objavila v roku 2012. Aj v tomto prípade v tom mal prsty vnuk, ktorý zverejnil video, vďaka ktorému sa stala hviezdou. Kým zo začiatku šlo len o zábavu, dnes Lill spôsobuje šialenstvo kvôli videám, na ktorých sa líči.

Zdroj: hashtag.sk, Instagram
Odporúčame