89-ročný vdovec sa doma nudil a tak si našiel prácu v kaviarni: Teraz je hviezdou internetu

Youtube

#Má 89 rokov a po smrti manželky sa doma jednoducho nudil. Podal si inzerát do novín a teraz pracuje v kaviarni. Príbeh ako z filmu, no je pravdivý. Stalo sa tak v Anglicku, kde bývalý vojenský letec Joe Bartley, pred pár dňami nastúpil do svojej novej práce, prvej po viac ako 20 rokoch.

Jeho inzerát v novinách hovoril za všetko, jeho posledná veta bola „Pomôžte mi neumrieť nudou!“ Senior navyše v inzeráte uvádzal, že aj napriek svojmu veku dokáže veci sám opravovať, pracovať v záhrade alebo upratovať. Reakcie na seba nenechali dlho čakať a tak môže Joe pracovať v kaviarni na čiastočný úväzok.

Youtube

Dôchodca bol z reakcie na inzerát poriadne prekvapený: „Nie je na tom predsa nič zvláštne, ide len o starého človeka hľadajúceho prácu,“ povedal Bartley pre britský denník Guardian s tým, že ho pobavilo, ako sa v podstate stal miestnou celebritou. A nielen miestnou, jeho príbehu sa chytil celý internet a tak o 89-ročnom pracovníkovi kaviarne v Anglicku vedia všade. A oprávnene, stačí len pozrieť na video, aký je Joe sympaťák. Vskutku inšpiratívny príbeh!

Odporúčame