Je toto najlepší klip kalendárneho roka 2022?

Je toto najlepší klip tohto kalendárneho roka? To je otázka, ktorá prešla mysľou viacerým z nás či z vás, ktorí videli vizuál k songu „Mimo Kontroly“. Skladba, na ktorej sa v TOP forme predstavujú Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x, láka zo všetkých strán. Poďte sa na to pozrieť aj vy!

Najlepší klip kalendárneho roka 2022?

Skladba „Mimo Kontroly“ patrí na EP Forza Europa, ktoré Radikal Chef vydal počas práve končiaceho sa leta. Hosťujú na nej LucaBrassi10x a Dokkeytino. A teraz tento song dostáva priam fantastický videoklip. Tento vizuál spadá pod projekt MOST WANTED, ktorého zakladateľom je Jan Strach. Ak máte radi mafiánsku tématiku a predovšetkým seriál Peaky Blinders, tak si prídete na svoje. Poďte si to rovno pustiť, nech si viete urobiť názor.

Samotný song „Mimo Kontroly“ upúta emóciou, ktorú doň vkladajú Radikal, Luca aj Dokkeytino. A videoklip je v tomto prípade absolútne na mieste. Samotný Chef na svoj instagramový profil napísal: „Jeden z adeptov na klip roka je práve von. Bežte to pozrieť, díky mojim bros,“ a skutočne to tak je.

Nejdeme písať, že lepší videoklip už tento rok nebude, ale nech sa v zvyšných mesiacoch 2022 udeje čokoľvek, vizuál k „Mimo Kontroly“ bude rozhodne medzi úzkou špičkou.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Radikal Chef

Odporúčame